pcnoti.hu

NOTEBOOK + TABLET + PC + SZERVIZ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Gyártó: Black Box


              
 Megjelenítve:1-15 / 15 db.
Gyártó alaphelyzetGyártó: "Black Box"

BlackBox Soros hosszabbító kábel, 3m

Black Box

EDN12H-0010-MF, Soros kábel, 3,0 m, DB9 mama - female, Hosszabbító, DB9 papa - male, Szürke

BlackBox Soros hosszabbító kábel, 3m

Bruttó ár : 6 834 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

BlackBox Soros hosszabbító kábel, 6m

Black Box

EDN12H-0020-MF, Soros kábel, 6 m, DB9 mama - female, Hosszabító, DB9 papa - male, Szürke

BlackBox Soros hosszabbító kábel, 6m

Bruttó ár : 8 288 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

BlackBox Soros hosszabbító kábel, 7,6m

Black Box

EDN12H-0025-MF, Soros kábel, 7,6 m, DB9 mama - female, Hosszabító, DB9 papa - male, Szürke

BlackBox Soros hosszabbító kábel, 7,6m

Bruttó ár : 9 160 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Black Box ServSwitch Server Access Module

Black Box

KV1121A, 1 x USB A papa - male, 1 x USB A papa - male, 1 x HD 15 papa - male, max. 10 m

Black Box ServSwitch Server Access Module

Bruttó ár : 28 766 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Black Box XS LMCS202AE média konverter

Black Box

LMCS202AE, Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3u, max. 2 km, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, CE, FCC Class A

Black Box XS LMCS202AE média konverter

Bruttó ár : 31 753 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

BlackBox EHN485-0005 konzol kábel

Black Box

EHN485-0005, CPU Switch kábel, 1,5 m, DB25 apa - male, Összekötő, átalakító, HD 15 pin male, USB, fehér

BlackBox EHN485-0005 konzol kábel

Bruttó ár : 33 635 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Back Box IC282A Cat5e USB-Extender

Black Box

IC282A, USB extender, USB - RJ45, CAT. 5E max 40m

Back Box IC282A Cat5e USB-Extender

Bruttó ár : 35 990 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

BlackBox EHN485-0010 konzol kábel

Black Box

EHN485-0010, CPU Switch kábel, 3,0 m, DB25 apa - male, Összekötő, átalakító, HD 15 pin male, USB, fehér

BlackBox EHN485-0010 konzol kábel

Bruttó ár : 42 710 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

BlackBox SP387A 1-Port USB-to-USB Isolator 4 kV

Black Box

SP387A, 1, LED, 1x USB Type A, 1x USB Type B

BlackBox SP387A 1-Port USB-to-USB Isolator 4 kV

Bruttó ár : 47 535 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

BlackBox USB to RS-232 Opto-Isolator

Black Box

SP385A, 2-vezetékes RS-485-ös vagy 4-vezetékes RS-422/RS-485, túlfeszültség és feszültséglökés elleni védelemre RS-232/485/422 hálózaton

BlackBox USB to RS-232 Opto-Isolator

Bruttó ár : 63 380 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Black Box 100BASE-FX Fiber PCI ST Multimode NIC

Black Box

LH1360C-ST, PCI, duplex ST, IEEE 802.3u Fast Ethernet 100BASE-FX, max. 2.000 m, FCC Part 15 Class A, 100 Mbps

Black Box 100BASE-FX Fiber PCI ST Multimode NIC

Bruttó ár : 65 729 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Black Box ServSwitch Panther KVM Switch

Black Box

KV1108A, 8x RJ-45, OSD Hotkey,, Rack 1U, LED, Keyboard / Mouse / Video elosztás KV1120A / KV1121A kiegészítő kábelekkel max. 10 méterig

Black Box ServSwitch Panther KVM Switch

Bruttó ár : 117 885 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

BlackBox ACU3009A KVM Cat5 Micro Extender

Black Box

ACU3009A, 1, Hotkey, 1 x 6 Mini-DIN mama - female, 1 x 6 Mini-DIN mama - female, 1 x VGA, Felbontás 1280 x 1024 max 45,7m

BlackBox ACU3009A KVM Cat5 Micro Extender

Bruttó ár : 129 855 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

BlackBox ACU3022A KVM Catx Micro Extender

Black Box

ACU3022A, 1, Hotkey, 1 x 6 Mini-DIN mama - female, 1 x 6 Mini-DIN mama - female, 1 x VGA, Felbontás 1280 x 1024 max 45,7m

BlackBox ACU3022A KVM Catx Micro Extender

Bruttó ár : 166 515 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

BlackBox Catx USB Extender Single VGA ACU6001A

Black Box

ACU6001A, 1, USB, USB, 1 x HD 15, LED, CATx cable up to 300M

BlackBox Catx USB Extender Single VGA ACU6001A

Bruttó ár : 225 529 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba



Akciós Akciós termék
 

Termékjellemző szűrés

Termékjellemző szűréshez válassz egy (al)kategóriát