pcnoti.hu

NOTEBOOK + TABLET + PC + SZERVIZ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Gyártó: Digitus


              
 Megjelenítve:1-34 / 34 db.
Gyártó alaphelyzetGyártó: "Digitus"

0,5m Gembrid CAT.5 UTP Patch kábel sárga PP12-0.5M/Y

Digitus

DK-1512-005/Y, UTP kábel CAT5e Patch, 1 x RJ45, 0,5m 4 x 2 sodort érpár

0,5m Gembrid CAT.5 UTP Patch kábel sárga PP12-0.5M/Y

Bruttó ár : 165 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Digitus 2m CAT5e sárga Patch kábel

Digitus

DK-1512-020/Y, UTP kábel CAT.5e, 2 x RJ45, 2m ( Sárga )

Digitus 2m CAT5e sárga Patch kábel

Bruttó ár : 208 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Digitus 0,5m Cat6 UTP Patch kábel, sárga

Digitus

DK-1612-005/Y, UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 0,5m ( Sárga )

Digitus 0,5m Cat6 UTP Patch kábel, sárga

Bruttó ár : 250 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Digitus 1m mini DisplayPort male - DisplayPort male kábel

Digitus

AK-340102-010-W, VGA, 1 m, DisplayPort male - papa, Összekötő, átalakító, mini DisplayPort male - papa, fehér

Digitus 1m mini DisplayPort male - DisplayPort male kábel

Bruttó ár : 1 362 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Digitus 2m DisplayPort-DisplayPort kábel, fekete

Digitus

AK-340100-020-S, Displayport, 2 m, DisplayPort male - papa, Összekötő, hosszabbító, DisplayPort male - papa, fekete, 4K

Digitus 2m DisplayPort-DisplayPort kábel, fekete

Bruttó ár : 1 584 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 26-50 db.

Részletek   Kosárba

RJ-45 x 2 CAT6 falidoboz

Digitus

DN-938046-1, Falra szerelhető aljzat, 2 x RJ45 female - mama

RJ-45 x 2 CAT6 falidoboz

Bruttó ár : 1 668 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 50 db. felett

Részletek   Kosárba

LC-ST 1m optikai kábel Digitus DK-2531-01

Digitus

DK-2531-01, Duplex, multimode optikai patch kábel, 2 x LC-Multimode male - papa, ST-Multimode male - papa, Üvegszál

LC-ST 1m optikai kábel Digitus DK-2531-01

Bruttó ár : 1 674 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Digitus DN-95001 passzív PoE kábel szett

Digitus

DN-95001, Tápellátás, RJ-45 (10/100), 5.5mm DC jack male-papa, Adat, töltő kábel, RJ-45 (10/100), 5.5mm DC jack female-mama, fehér, Passzív PoE kábel szett

Digitus DN-95001 passzív PoE kábel szett

Bruttó ár : 1 939 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Digitus 2m Display port - mini DP kábel, fehér

Digitus

AK-340102-020-W, Video, 2 m, DisplayPort male - papa, Összekötő, átalakító, miniDisplayPort male - papa, fehér, AWG 32

Digitus 2m Display port - mini DP kábel, fehér

Bruttó ár : 1 939 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

Digitus DK-2512-01 50/125 Fiber Optic Multimode patch kábel, ST / SC

Digitus

DK-2512-01, Optikai kábel, SC / ST, 1m

Digitus DK-2512-01 50/125 Fiber Optic Multimode patch kábel, ST / SC

Bruttó ár : 2 234 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Digitus 1m DK-2522-01 50/125 Fiber Optic Multimode patch kábel, SC / SC

Digitus

DK-2522-01, Optikai kábel, SC / SC, 1m

Digitus 1m DK-2522-01 50/125 Fiber Optic Multimode patch kábel, SC / SC

Bruttó ár : 2 456 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Digitus DN-30210-1 USB-Bluetooth 4.0 EDR miniadapter

Digitus

DN-30210-1, USB Bluetooth adapter, USB2.0, Bluetooth 4.0+EDR, 10m

Digitus DN-30210-1 USB-Bluetooth 4.0 EDR miniadapter

Bruttó ár : 2 735 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

2m 50/125 LC-ST optikai kábel Digitus DK-2531-02

Digitus

DK-2531-02, Optikai kábel, LC / ST, 2m

2m 50/125 LC-ST optikai kábel Digitus DK-2531-02

Bruttó ár : 2 774 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Digitus 2m 9/125 Duplex singlemode kábel, LC / SC

Digitus

DK-2932-02, Optikai kábel, SC / LC, 2m

Digitus 2m 9/125 Duplex singlemode kábel, LC / SC

Bruttó ár : 3 070 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Digitus Firewire 1394a PCI bővítő kártya

Digitus

DS-33203/DS33203-1, PCIE, 2xFirewire A 6-pin, 1x Firewire 4-pin external, 1x IEEE1394A 6-pin internal, Max.:400 Mbit/s

Digitus Firewire 1394a PCI bővítő kártya

Bruttó ár : 3 651 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Digitus DN-10050/DN-10050-1 10/100 USB-Ethernet adapter

Digitus

DN-10050/DN-10050-1, USB-Ethernet, USB2.0, RJ45, Ethernet IEEE 802.3 és 802.3u, 10/100 Mbps

Digitus DN-10050/DN-10050-1 10/100 USB-Ethernet adapter

Bruttó ár : 3 926 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

Digitus DN-91508U 8 port 1U 10" CAT 5e patch panel

Digitus

DN-91508U, Fali / Álló rack szekrény, 1U, Fekete, Cat5e

Digitus DN-91508U 8 port 1U 10" CAT 5e patch panel

Bruttó ár : 4 524 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Digitus Slim SATA 5.25 -1 x 2.5' SATA to IDE HDD 9,5mm beépítő keret, fekete

Digitus

DA-71101, 1x 5,25' helyre szerelhető -1x 2,5' SATA to IDE, Fekete, Laptop slim ODD helyére építhető

Digitus Slim SATA 5.25 -1 x 2.5' SATA to IDE HDD 9,5mm beépítő keret, fekete

Bruttó ár : 5 138 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Digitus DS-55900-1 HDMI Repeater

Digitus

DS-55900-1, HDMI repeater, HDMI, HDMI, Jel hatótávolsága 30m,4K UHD 3D HDCP

Digitus DS-55900-1 HDMI Repeater

Bruttó ár : 5 671 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Digitus Professional CAT5e 24xRJ45 Patch Panel, fekete

Digitus

DN-91524U-1, 19', 1U, Fekete RAL 9005, 483mm, 24x RJ45, 8P8C port, 100 MHz, 10 / 100Base-T, 1GBase-T

Digitus Professional CAT5e 24xRJ45 Patch Panel, fekete

Bruttó ár : 5 850 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

Digitus DN-91524U Cat5e 24xRJ45 UTP Patch panel

Digitus

DN-91524U, Fali / Álló rack szekrény, 483mm (19') Rack Mount, Fekete, 24 portos patch panel

Digitus DN-91524U Cat5e 24xRJ45 UTP Patch panel

Bruttó ár : 6 542 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

Digitus 24p Cat5e UTP patch panel

Digitus

DN-91524U-EC, Fali / álló, 19', Fekete, 24 portos patch panel CAT5e

Digitus 24p Cat5e UTP patch panel

Bruttó ár : 8 976 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Digitus DS-53900-1 VGA Booster

Digitus

DS-53900-1, 1x HD 15 mama - female, 1x HD 15 papa - male, LED, 97x56x26mm, 80g, Jelerősítő 65 méterig, felbontás max. 1920 x 1440, 60 Hz-nél

Digitus DS-53900-1 VGA Booster

Bruttó ár : 9 612 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Digitus DN-91624U 24 port 1U 19' CAT 6, fekete patch Panel

Digitus

DN-91624U, 1U, Fekete, RJ45 8P8C aljzat; 19"-os 24 portos 1HU, UL tanusítvány

Digitus DN-91624U 24 port 1U 19' CAT 6, fekete patch Panel

Bruttó ár : 10 662 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Digitus DN-91624U-EC Cat6 24xRJ45 UTP Patch panel

Digitus

DN-91624U-EC, Fali / Álló rack szekrény, 19', 1U, Fekete, 24 portos patch panel CAT.6

Digitus DN-91624U-EC Cat6 24xRJ45 UTP Patch panel

Bruttó ár : 10 824 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Digitus 1394b PCIE 2p kártya

Digitus

DS-30203-2, PCIE, 2x FireWire 800 (1394b) 9-pin, 1x FireWire 400 (1394a) 6-pin

Digitus 1394b PCIE 2p kártya

Bruttó ár : 11 834 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Digitus Patch Panel UTP 48p RJ45 CAT5e

Digitus

DN-91548U, 19', Fekete, 48 portos patch panel

Digitus Patch Panel UTP 48p RJ45 CAT5e

Bruttó ár : 13 032 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Digitus 19' 10x C13 fekete elosztó

Digitus

DN-95404, 19', Fekete, 220V, 10 x C13 csatlakotó, 2m kábellel

Digitus 19' 10x C13 fekete elosztó

Bruttó ár : 14 068 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Digitus S-FTP 24x RJ45 CAT6 árnyékolt patch panel

Digitus

DN-91624S-EC, 19' 483mm, Szürke, 802.3at PoE+, 802.3af PoE

Digitus S-FTP 24x RJ45 CAT6 árnyékolt patch panel

Bruttó ár : 14 364 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Digitus USB3.0 - VGA+USB+LAN 3in1 dokkoló

Digitus

DA-70835, VGA, USB3.0, VGA/D-Sub, 10 cm, fekete

Digitus USB3.0 - VGA+USB+LAN 3in1 dokkoló

Bruttó ár : 14 413 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Digitus 24x RJ45 CAT6 FTP árnyékolt Patch Panel

Digitus

DN-91624S-B, Fali / Álló rack szekrény, 19', Szürke, CAT 6A Class EA for up to 500 MHz, Qualified for 10 GBit Ethernet, Shielded RJ45 sockets, 8P8C

Digitus 24x RJ45 CAT6 FTP árnyékolt Patch Panel

Bruttó ár : 15 549 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Digitus DVI-RJ45 Cat5 Extender 70m-ig

Digitus

DS-54101, DVI-RJ45, DVI, RJ45, 70m-ig

Digitus DVI-RJ45 Cat5 Extender 70m-ig

Bruttó ár : 23 097 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Digitus DN-82120-1 Gigabit Media konverter

Digitus

DN-82120-1, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, max. 500 m, 95x70x26mm, 200g, 1x RJ45, 1x SC duplex

Digitus DN-82120-1 Gigabit Media konverter

Bruttó ár : 27 230 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Digitus 305m CAT6 UTP fali merev kábel, lila

Digitus

DK-1613-VH-305, UTP kábel CAT6, 305m AWG23/1 Réz szürke lila, CAT 6 U-UTP, LSZH-1, simplex

Digitus 305m CAT6 UTP fali merev kábel, lila

Bruttó ár : 34 859 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba



Akciós Akciós termék
 

Termékjellemző szűrés

Termékjellemző szűréshez válassz egy (al)kategóriát