Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Equip gyártó termékei.

Akciós termékek böngészése

Megjelenítési beállítások [-]
              
 Megjelenítve:1-20 / 20 db.
Aktív szűrők (kattints rá a törléshez): Gyártó alaphelyzetGyártó: "Equip"

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, piros

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, piros

278.-

Raktár infó

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, piros részletekEquip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, piros kosárba

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, sárga

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, sárga

278.-

Raktár infó

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, sárga részletekEquip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, sárga kosárba

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, kék

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, kék

278.-

Raktár infó

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, kék részletekEquip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, kék kosárba

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, zöld

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, zöld

278.-

Raktár infó

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, zöld részletekEquip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, zöld kosárba

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, bézs

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, bézs

278.-

Raktár infó

Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, bézs részletekEquip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, bézs kosárba

Equip 1m egyenes - L alakú fémkörmös SATA2 kábel

Equip 1m egyenes - L alakú fémkörmös SATA2 kábel

284.-

Raktár infó

Equip 1m egyenes - L alakú fémkörmös SATA2 kábel részletekEquip 1m egyenes - L alakú fémkörmös SATA2 kábel kosárba

Equip 1m USB2.0 A-B male-male kábel, fekete

Equip 1m USB2.0 A-B male-male kábel, fekete

389.-

Raktár infó

Equip 1m USB2.0 A-B male-male kábel, fekete részletekEquip 1m USB2.0 A-B male-male kábel, fekete kosárba

Equip USB2.0-A-A female/male kábel, fekete

Equip USB2.0-A-A female/male kábel, fekete

555.-

Raktár infó

Equip USB2.0-A-A female/male kábel, fekete részletekEquip USB2.0-A-A female/male kábel, fekete kosárba

Equip1,8m USB2.0 A- B kábel, fekete

Equip1,8m USB2.0 A- B kábel, fekete

578.-

Raktár infó

Equip1,8m USB2.0 A- B kábel, fekete részletekEquip1,8m USB2.0 A- B kábel, fekete kosárba

Equip 5m USB2.0 A- B kábel, fekete

Equip 5m USB2.0 A- B kábel, fekete

917.-

Raktár infó

Equip 5m USB2.0 A- B kábel, fekete részletekEquip 5m USB2.0 A- B kábel, fekete kosárba

Equip 5m CAT6 UTP Patch kábel, bézs

Equip 5m CAT6 UTP Patch kábel, bézs

956.-

Raktár infó

Equip 5m CAT6 UTP Patch kábel, bézs részletekEquip 5m CAT6 UTP Patch kábel, bézs kosárba

Equip CAT5e RJ-45 árnyékolt toldó

Equip CAT5e RJ-45 árnyékolt toldó

1 002.-

Raktár infó

Equip CAT5e RJ-45 árnyékolt toldó részletekEquip CAT5e RJ-45 árnyékolt toldó kosárba

Equip 1m CAT6A 10Gb LSOH UTP Patch kábel, fehér

Equip 1m CAT6A 10Gb LSOH UTP Patch kábel, fehér

1 713.-

Raktár infó

Equip 1m CAT6A 10Gb LSOH UTP Patch kábel, fehér részletekEquip 1m CAT6A 10Gb LSOH UTP Patch kábel, fehér kosárba

Equip 2m 50/125 OM3 Duplex M-M Fiber Optic Patch káben LC / LC

Equip 2m 50/125 OM3 Duplex M-M Fiber Optic Patch káben LC / LC

2 298.-

Raktár infó

Equip 2m 50/125 OM3 Duplex M-M Fiber Optic Patch káben LC / LC részletekEquip 2m 50/125 OM3 Duplex M-M Fiber Optic Patch káben LC / LC kosárba

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45

2 493.-

Raktár infó

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45 részletekEquip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45 kosárba

Equip 1m LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm kábel

Equip 1m LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm kábel

3 054.-

Raktár infó

Equip 1m LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm kábel részletekEquip 1m LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm kábel kosárba

254313 3m optikai patch kábel

254313 3m optikai patch kábel

4 396.-

Raktár infó

254313 3m optikai patch kábel részletek254313 3m optikai patch kábel kosárba

Equip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete

Equip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete

8 023.-

Raktár infó

Equip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete részletekEquip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete kosárba

Equip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete

Equip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete

8 450.-

Raktár infó

Equip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete részletekEquip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete kosárba

Equip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel

Equip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel

42 516.-

Raktár infó

Equip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel részletekEquip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel kosárba



Legkedveltebb termékek

Equip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete

Equip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete

8 450.-

Raktár infó

Equip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete részletekEquip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete kosárba

Equip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel

Equip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel

42 516.-

Raktár infó

Equip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel részletekEquip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel kosárba

Equip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete

Equip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete

8 023.-

Raktár infó

Equip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete részletekEquip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete kosárba

254313 3m optikai patch kábel

254313 3m optikai patch kábel

4 396.-

Raktár infó

254313 3m optikai patch kábel részletek254313 3m optikai patch kábel kosárba

Equip 1m LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm kábel

Equip 1m LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm kábel

3 054.-

Raktár infó

Equip 1m LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm kábel részletekEquip 1m LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm kábel kosárba