Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Equip gyártó termékei.

Akciós termékek böngészése

Megjelenítési beállítások [-]
              
 Megjelenítve:1-16 / 16 db.
Aktív szűrők (kattints rá a törléshez): Gyártó alaphelyzetGyártó: "Equip"

Equip 1m egyenes - L alakú fémkörmös SATA2 kábel

Equip 1m egyenes - L alakú fémkörmös SATA2 kábel

268.-

Raktár infó

Equip 1m egyenes - L alakú fémkörmös SATA2 kábel részletekEquip 1m egyenes - L alakú fémkörmös SATA2 kábel kosárba

Equip 2m CAT5e piros UTP Patch kábel 825421

Equip 2m CAT5e piros UTP Patch kábel 825421

282.-

Raktár infó

Equip 2m CAT5e piros UTP Patch kábel 825421 részletekEquip 2m CAT5e piros UTP Patch kábel 825421 kosárba

Equip USB2.0-A-A female/male kábel, fekete

Equip USB2.0-A-A female/male kábel, fekete

526.-

Raktár infó

Equip USB2.0-A-A female/male kábel, fekete részletekEquip USB2.0-A-A female/male kábel, fekete kosárba

Equip 5m USB2.0 A- B kábel, fekete

Equip 5m USB2.0 A- B kábel, fekete

867.-

Raktár infó

Equip 5m USB2.0 A- B kábel, fekete részletekEquip 5m USB2.0 A- B kábel, fekete kosárba

Equip 1m CAT6A 10Gb LSOH UTP Patch kábel, fehér

Equip 1m CAT6A 10Gb LSOH UTP Patch kábel, fehér

1 621.-

Raktár infó

Equip 1m CAT6A 10Gb LSOH UTP Patch kábel, fehér részletekEquip 1m CAT6A 10Gb LSOH UTP Patch kábel, fehér kosárba

Equip 19' 1U gyűrűspanel, fekete

Equip 19' 1U gyűrűspanel, fekete

1 810.-

Raktár infó

Equip 19' 1U gyűrűspanel, fekete részletekEquip 19' 1U gyűrűspanel, fekete kosárba

Equip 2m 50/125 OM3 Duplex M-M Fiber Optic Patch káben LC / LC

Equip 2m 50/125 OM3 Duplex M-M Fiber Optic Patch káben LC / LC

2 175.-

Raktár infó

Equip 2m 50/125 OM3 Duplex M-M Fiber Optic Patch káben LC / LC részletekEquip 2m 50/125 OM3 Duplex M-M Fiber Optic Patch káben LC / LC kosárba

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45

2 359.-

Raktár infó

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45 részletekEquip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45 kosárba

Equip 3m DVI - DVI Dual Link kábel

Equip 3m DVI - DVI Dual Link kábel

2 424.-

Raktár infó

Equip 3m DVI - DVI Dual Link kábel részletekEquip 3m DVI - DVI Dual Link kábel kosárba

Equip LC-SC 1m 50/125 OM2 Duplex optikai kábel

Equip LC-SC 1m 50/125 OM2 Duplex optikai kábel

2 739.-

Raktár infó

Equip LC-SC 1m 50/125 OM2 Duplex optikai kábel részletekEquip LC-SC 1m 50/125 OM2 Duplex optikai kábel kosárba

Equip 1m LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm kábel

Equip 1m LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm kábel

2 891.-

Raktár infó

Equip 1m LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm kábel részletekEquip 1m LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm kábel kosárba

254313 3m optikai patch kábel

254313 3m optikai patch kábel

4 160.-

Raktár infó

254313 3m optikai patch kábel részletek254313 3m optikai patch kábel kosárba

Equip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete

Equip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete

7 593.-

Raktár infó

Equip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete részletekEquip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete kosárba

Equip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete

Equip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete

7 997.-

Raktár infó

Equip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete részletekEquip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete kosárba

Equip 135424 Patch Panel UTP 24x RJ45 CAT6

Equip 135424 Patch Panel UTP 24x RJ45 CAT6

13 180.-

Raktár infó

Equip 135424 Patch Panel UTP 24x RJ45 CAT6 részletekEquip 135424 Patch Panel UTP 24x RJ45 CAT6 kosárba

Equip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel

Equip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel

40 238.-

Raktár infó

Equip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel részletekEquip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel kosárba



Legkedveltebb termékek

Equip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel

Equip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel

40 238.-

Raktár infó

Equip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel részletekEquip FTP 48x RJ45 CAT6 árnyékolt Patch Panel kosárba

Equip 135424 Patch Panel UTP 24x RJ45 CAT6

Equip 135424 Patch Panel UTP 24x RJ45 CAT6

13 180.-

Raktár infó

Equip 135424 Patch Panel UTP 24x RJ45 CAT6 részletekEquip 135424 Patch Panel UTP 24x RJ45 CAT6 kosárba

Equip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete

Equip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete

7 593.-

Raktár infó

Equip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete részletekEquip 20m (15p/15p) VGA kábel, fekete kosárba

Equip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete

Equip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete

7 997.-

Raktár infó

Equip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete részletekEquip 235324 24-Port Cat.5e UTP Patch Panel, fekete kosárba

254313 3m optikai patch kábel

254313 3m optikai patch kábel

4 160.-

Raktár infó

254313 3m optikai patch kábel részletek254313 3m optikai patch kábel kosárba