pcnoti.hu

NOTEBOOK + TABLET + PC + SZERVIZ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Gyártó: Juniper


              
 Megjelenítve:1-8 / 8 db.
Gyártó alaphelyzetGyártó: "Juniper"

Juniper EX-PWR-320-AC power module

Juniper

EX-PWR-320-AC, AC 110-240 V, 320W, hot-plug / redundant power module

Juniper EX-PWR-320-AC power module

Bruttó ár : 74 343 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Juniper EX-UM-4SFP 4port 1G SFP EX 3/4200 Uplink module

Juniper

EX-UM-4SFP, Switch portbővítő modul, 4x SFP, 4x, 4port 1G SFP Uplink module

Juniper EX-UM-4SFP 4port 1G SFP EX 3/4200 Uplink module

Bruttó ár : 86 803 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Juniper SRX100H2 8xFE port tűzfal

Juniper

SRX100H2, Firewall, 8x, 8x, 216 ? 147 ? 36mm, 1,1kg, 1U, 1x USB, 2GB DRAM, 2GB NAND flash

Juniper SRX100H2 8xFE port tűzfal

Bruttó ár : 144 205 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Juniper EX-SFP-1GE-LX SFP LC 10km 1310nm transrec. modul

Juniper

EX-SFP-1GE-LX, Switch portbővítő modul, 2x LC, 2x, 1.25Gbps, hullámhossz: 1310nm, kimenő teljesítmény: -9,5 ~ -3dBm, vételi érzékenység: -25dBm, tápfeszültség: 3.3V

Juniper EX-SFP-1GE-LX SFP LC 10km 1310nm transrec. modul

Bruttó ár : 175 006 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Juniper SSG5 Secure Services Gateway tűzfal

Juniper

SSG5-SH, Firewall, 7x, 7x, 256MB, Firewall, Unified Threat Management, VoIP Security, IPsec VPN

Juniper SSG5 Secure Services Gateway tűzfal

Bruttó ár : 207 208 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Juniper EX4200-24T 24p Gbe 8Poe +320W AC PSU switch

Juniper

EX4200-24T, Switch Managed, 24x, 24x, 442 x 43 x 417mm, 8Poe +320W

Juniper EX4200-24T 24p Gbe 8Poe +320W AC PSU switch

Bruttó ár : 754 626 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Juniper EX4200-48T 48p Gbe 8Poe menedzselhető switch

Juniper

EX4200-48T, Switch Rack 19' Managed, 48x, 48x, 442x417x43mm, 1U, 8PoE, 320W hot-swap redundáns tápegység

Juniper EX4200-48T 48p Gbe 8Poe menedzselhető switch

Bruttó ár : 1 428 049 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Juniper EX4200-48PX 48p Gbe 8Poe +930W AC PSU switch

Juniper

EX4200-48PX , EX4200-48T, Switch Rack 19' Managed, 48x, 48x, 442 x 43 x 417mm, 8Poe +320W

Juniper EX4200-48PX 48p Gbe 8Poe +930W AC PSU switch

Bruttó ár : 1 870 465 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba



Akciós Akciós termék
 

Termékjellemző szűrés

Termékjellemző szűréshez válassz egy (al)kategóriát