Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Mikrotik gyártó termékei.

Akciós termékek böngészése

Megjelenítési beállítások [-]
              
 Megjelenítve:1-20 / 86 db.
Aktív szűrők (kattints rá a törléshez): Gyártó alaphelyzetGyártó: "Mikrotik"
abcd

Mikrotik U.fl <-> N aljzat 30cm pigtail kábel

Mikrotik U.fl <-> N aljzat 30cm pigtail kábel

1 622.-

Raktár infó

Mikrotik U.fl <-> N aljzat 30cm pigtail kábel részletekMikrotik U.fl <-> N aljzat 30cm pigtail kábel kosárba

MikroTik RBGPOE Gigabites Passzív POE tápfeladó

MikroTik RBGPOE Gigabites Passzív POE tápfeladó

1 921.-

Raktár infó

MikroTik RBGPOE Gigabites Passzív POE tápfeladó részletekMikroTik RBGPOE Gigabites Passzív POE tápfeladó kosárba

Mikrotik RF ELEMENTS NanoBracket Light for RB SXT

Mikrotik RF ELEMENTS NanoBracket Light for RB SXT

2 204.-

Raktár infó

Mikrotik RF ELEMENTS NanoBracket Light for RB SXT részletekMikrotik RF ELEMENTS NanoBracket Light for RB SXT kosárba

Mikrotik 9-48V Gbe passzív tápfeladó

Mikrotik 9-48V Gbe passzív tápfeladó

2 347.-

Raktár infó

Mikrotik 9-48V Gbe passzív tápfeladó részletekMikrotik 9-48V Gbe passzív tápfeladó kosárba

MikroTik 18POW 24V 0,8A tápegység

MikroTik 18POW 24V 0,8A tápegység

2 404.-

Raktár infó

MikroTik 18POW 24V 0,8A tápegység részletekMikroTik 18POW 24V 0,8A tápegység kosárba

MikroTik menedzsment kezelő USB stick

MikroTik menedzsment kezelő USB stick

4 780.-

Raktár infó

MikroTik menedzsment kezelő USB stick részletekMikroTik menedzsment kezelő USB stick kosárba

MikroTik RB450/RB450G és RB850Gx2 beltéri ház

MikroTik RB450/RB450G és RB850Gx2 beltéri ház

4 808.-

Raktár infó

MikroTik RB450/RB450G és RB850Gx2 beltéri ház részletekMikroTik RB450/RB450G és RB850Gx2 beltéri ház kosárba

MikroTik S-85DLC05D SFP modul

MikroTik S-85DLC05D SFP modul

5 519.-

Raktár infó

MikroTik S-85DLC05D SFP modul részletekMikroTik S-85DLC05D SFP modul kosárba

MikroTik hAP mini RB931-2nD L4 32Mb 3 x FE LAN WiFi router

MikroTik hAP mini RB931-2nD L4 32Mb 3 x FE LAN WiFi router

6 686.-

Raktár infó

MikroTik hAP mini RB931-2nD L4 32Mb 3 x FE LAN WiFi router részletekMikroTik hAP mini RB931-2nD L4 32Mb 3 x FE LAN WiFi router kosárba

MikroTik hAP lite classic RB941-2nd L4 32Mb 4x FE LAN router

MikroTik hAP lite classic RB941-2nd L4 32Mb 4x FE LAN router

7 041.-

Raktár infó

MikroTik hAP lite classic RB941-2nd L4 32Mb 4x FE LAN router részletekMikroTik hAP lite classic RB941-2nd L4 32Mb 4x FE LAN router kosárba

MikroTik hAP lite RB941-2nd-TC L4 32Mb 4x FE LAN router

MikroTik hAP lite RB941-2nd-TC L4 32Mb 4x FE LAN router

7 041.-

Raktár infó

MikroTik hAP lite RB941-2nd-TC L4 32Mb 4x FE LAN router részletekMikroTik hAP lite RB941-2nd-TC L4 32Mb 4x FE LAN router kosárba

MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm

MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm

7 667.-

Raktár infó

MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm részletekMikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm kosárba

Mikrotik hAP lite L4 router

Mikrotik hAP lite L4 router

7 797.-

Raktár infó

Mikrotik hAP lite L4 router részletekMikrotik hAP lite L4 router kosárba

MikroTik S-31DLC20D 1.25G LX-LC SFP modul

MikroTik S-31DLC20D 1.25G LX-LC SFP modul

7 989.-

Raktár infó

MikroTik S-31DLC20D 1.25G LX-LC SFP modul részletekMikroTik S-31DLC20D 1.25G LX-LC SFP modul kosárba

Mikrotik mAP lite RouterOS L4 RBmAPL-2nD Acces Point

Mikrotik mAP lite RouterOS L4 RBmAPL-2nD Acces Point

8 378.-

Raktár infó

Mikrotik mAP lite RouterOS L4 RBmAPL-2nD Acces Point részletekMikrotik mAP lite RouterOS L4 RBmAPL-2nD Acces Point kosárba

MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz

MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz

8 514.-

Raktár infó

MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz részletekMicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz kosárba

MikroTik mAP lite 64MB RAM, 1xLAN, 2,4GHz integrált antennás wifi router

MikroTik mAP lite 64MB RAM, 1xLAN, 2,4GHz integrált antennás wifi router

8 620.-

Raktár infó

MikroTik mAP lite 64MB RAM, 1xLAN, 2,4GHz integrált antennás wifi router részletekMikroTik mAP lite 64MB RAM, 1xLAN, 2,4GHz integrált antennás wifi router kosárba

MikroTik mini UPS - PoE injektor 12V akkumulátor csatlakozóval

MikroTik mini UPS - PoE injektor 12V akkumulátor csatlakozóval

9 218.-

Raktár infó

MikroTik mini UPS - PoE injektor 12V akkumulátor csatlakozóval részletekMikroTik mini UPS - PoE injektor 12V akkumulátor csatlakozóval kosárba

MikroTik SFP+ 1m DAC kábel

MikroTik SFP+ 1m DAC kábel

9 587.-

Raktár infó

MikroTik SFP+ 1m DAC kábel részletekMikroTik SFP+ 1m DAC kábel kosárba

MikroTik Open Frame 24V 4A 96W beépíthető tápegység

MikroTik Open Frame 24V 4A 96W beépíthető tápegység

12 148.-

Raktár infó

MikroTik Open Frame 24V 4A 96W beépíthető tápegység részletekMikroTik Open Frame 24V 4A 96W beépíthető tápegység kosárba


abcd

Legkedveltebb termékek

MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz

MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz

8 514.-

Raktár infó

MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz részletekMicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz kosárba

Mikrotik RouterBOARD RB951G-2HnD

Mikrotik RouterBOARD RB951G-2HnD

24 644.-

Raktár infó

Mikrotik RouterBOARD RB951G-2HnD részletekMikrotik RouterBOARD RB951G-2HnD kosárba

MikroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2n L4 Access Point

MikroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2n L4 Access Point

14 776.-

Raktár infó

MikroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2n L4 Access Point részletekMikroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2n L4 Access Point kosárba

MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch

MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch

69 527.-

Raktár infó

MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch részletekMikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch kosárba

Mikrotik RB750Gr3 hEX Soho L4 Gigabit router

Mikrotik RB750Gr3 hEX Soho L4 Gigabit router

18 998.-

Raktár infó

Mikrotik RB750Gr3 hEX Soho L4 Gigabit router részletekMikrotik RB750Gr3 hEX Soho L4 Gigabit router kosárba