Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Mikrotik gyártó termékei.

Termékek keresése

Megjelenítési beállítások [-]
 Megjelenítve:1-20 / 67 db.
Aktív szűrők (kattints rá a törléshez): Gyártó alaphelyzetGyártó: "mikrotik"
 << <   1234    > >>

Mikrotik passzív tápfeladó

Mikrotik passzív tápfeladó

1 366.-

Raktár infó

Mikrotik passzív tápfeladó részletekMikrotik passzív tápfeladó kosárba

MikroTik RBGPOE Gigabites Passzív POE tápfeladó

MikroTik RBGPOE Gigabites Passzív POE tápfeladó

1 892.-

Raktár infó

MikroTik RBGPOE Gigabites Passzív POE tápfeladó részletekMikroTik RBGPOE Gigabites Passzív POE tápfeladó kosárba

MikroTik U.fl - SMA male pigtail

MikroTik U.fl - SMA male pigtail

2 362.-

Raktár infó

MikroTik U.fl - SMA male pigtail részletekMikroTik U.fl - SMA male pigtail kosárba

MikroTik 1m SMA-Male to SMA-Male kábel

MikroTik 1m SMA-Male to SMA-Male kábel

2 362.-

Raktár infó

MikroTik 1m SMA-Male to SMA-Male kábel részletekMikroTik 1m SMA-Male to SMA-Male kábel kosárba

MikroTik 18POW 24V 0,8A tápegység

MikroTik 18POW 24V 0,8A tápegység

2 376.-

Raktár infó

MikroTik 18POW 24V 0,8A tápegység részletekMikroTik 18POW 24V 0,8A tápegység kosárba

Mikrotik RouterBOARD 24V 0,8A hálózati adapter

Mikrotik RouterBOARD 24V 0,8A hálózati adapter

2 660.-

Raktár infó

Mikrotik RouterBOARD 24V 0,8A hálózati adapter részletekMikrotik RouterBOARD 24V 0,8A hálózati adapter kosárba

MikroTik mANT LTE 5o 5dBi LTE antenna

MikroTik mANT LTE 5o 5dBi LTE antenna

6 188.-

Raktár infó

MikroTik mANT LTE 5o 5dBi LTE antenna részletekMikroTik mANT LTE 5o 5dBi LTE antenna kosárba

MikroTik hAP lite classic RB941-2nd L4 32Mb 4x FE LAN router

MikroTik hAP lite classic RB941-2nd L4 32Mb 4x FE LAN router

7 440.-

Raktár infó

MikroTik hAP lite classic RB941-2nd L4 32Mb 4x FE LAN router részletekMikroTik hAP lite classic RB941-2nd L4 32Mb 4x FE LAN router kosárba

MikroTik hAP lite RB941-2nd-TC L4 32Mb 4x FE LAN router

MikroTik hAP lite RB941-2nd-TC L4 32Mb 4x FE LAN router

7 440.-

Raktár infó

MikroTik hAP lite RB941-2nd-TC L4 32Mb 4x FE LAN router részletekMikroTik hAP lite RB941-2nd-TC L4 32Mb 4x FE LAN router kosárba

MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm

MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm

7 539.-

Raktár infó

MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm részletekMikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm kosárba

Mikrotik cAP Lite Acces Point

Mikrotik cAP Lite Acces Point

8 858.-

Raktár infó

Mikrotik cAP Lite Acces Point részletekMikrotik cAP Lite Acces Point kosárba

MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz

MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz

9 242.-

Raktár infó

MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz részletekMicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz kosárba

MikroTik S+DA0003 3m 10Gigabit SFP+ kábel

MikroTik S+DA0003 3m 10Gigabit SFP+ kábel

11 732.-

Raktár infó

MikroTik S+DA0003 3m 10Gigabit SFP+ kábel részletekMikroTik S+DA0003 3m 10Gigabit SFP+ kábel kosárba

MikroTik R11e-2HPnD High Power Mini-PCIe modem

MikroTik R11e-2HPnD High Power Mini-PCIe modem

11 764.-

Raktár infó

MikroTik R11e-2HPnD High Power Mini-PCIe modem részletekMikroTik R11e-2HPnD High Power Mini-PCIe modem kosárba

MikroTik RB260GS 5xGigabit +1xSFP Switch

MikroTik RB260GS 5xGigabit +1xSFP Switch

13 293.-

Raktár infó

MikroTik RB260GS 5xGigabit +1xSFP Switch részletekMikroTik RB260GS 5xGigabit +1xSFP Switch kosárba

Mikrotik RB951Ui-2nD L4 Access Point

Mikrotik RB951Ui-2nD L4 Access Point

14 040.-

Raktár infó

Mikrotik RB951Ui-2nD L4 Access Point részletekMikrotik RB951Ui-2nD L4 Access Point kosárba

MikroTik RB260GS/CSS106-5G-1S 5port GbE LAN 1port GbE SFP Switch

MikroTik RB260GS/CSS106-5G-1S 5port GbE LAN 1port GbE SFP Switch

14 210.-

Raktár infó

MikroTik RB260GS/CSS106-5G-1S 5port GbE LAN 1port GbE SFP Switch részletekMikroTik RB260GS/CSS106-5G-1S 5port GbE LAN 1port GbE SFP Switch kosárba

MikroTik hAP RouterBOARD 951Ui-2nD L4 64Mb 5x FE LAN router

MikroTik hAP RouterBOARD 951Ui-2nD L4 64Mb 5x FE LAN router

14 580.-

Raktár infó

MikroTik hAP RouterBOARD 951Ui-2nD L4 64Mb 5x FE LAN router részletekMikroTik hAP RouterBOARD 951Ui-2nD L4 64Mb 5x FE LAN router kosárba

MikroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2n L4 Access Point

MikroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2n L4 Access Point

14 776.-

Raktár infó

MikroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2n L4 Access Point részletekMikroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2n L4 Access Point kosárba

Mikrotik RouterOS cAP 2nD SOHO L4 Access Point

Mikrotik RouterOS cAP 2nD SOHO L4 Access Point

15 055.-

Raktár infó

Mikrotik RouterOS cAP 2nD SOHO L4 Access Point részletekMikrotik RouterOS cAP 2nD SOHO L4 Access Point kosárba


 << <   1234    > >>

Legkedveltebb termékek

MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch

MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch

68 196.-

Raktár infó

MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch részletekMikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch kosárba

Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

31 394.-

Raktár infó

Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router részletekMikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router kosárba

Mikrotik RouterOS cAP 2nD SOHO L4 Access Point

Mikrotik RouterOS cAP 2nD SOHO L4 Access Point

15 055.-

Raktár infó

Mikrotik RouterOS cAP 2nD SOHO L4 Access Point részletekMikrotik RouterOS cAP 2nD SOHO L4 Access Point kosárba

MikroTik hAP lite classic RB941-2nd L4 32Mb 4x FE LAN router

MikroTik hAP lite classic RB941-2nd L4 32Mb 4x FE LAN router

7 440.-

Raktár infó

MikroTik hAP lite classic RB941-2nd L4 32Mb 4x FE LAN router részletekMikroTik hAP lite classic RB941-2nd L4 32Mb 4x FE LAN router kosárba

Mikrotik cAP Lite Acces Point

Mikrotik cAP Lite Acces Point

8 858.-

Raktár infó

Mikrotik cAP Lite Acces Point részletekMikrotik cAP Lite Acces Point kosárba