pcnoti.hu

NOTEBOOK + TABLET + PC + SZERVIZ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Gyártó: Mikrotik


              
 Megjelenítve:1-61 / 61 db.
Gyártó alaphelyzetGyártó: "Mikrotik"

Mikrotik RF ELEMENTS NanoBracket Light for RB SXT

Mikrotik

NB-SXT-LIGHT, Acces Point, UV-álló ABS műanyag és alumínium konzol SXT antennákhoz

Mikrotik RF ELEMENTS NanoBracket Light for RB SXT

Bruttó ár : 2 086 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RouterBOARD 24V 0,8A hálózati adapter

Mikrotik

18POW, Hálózati adapter, AC 110/220V 0.7A, DC 24V 0.8A

Mikrotik RouterBOARD 24V 0,8A hálózati adapter

Bruttó ár : 2 518 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RB2011 fali rögzítő készlet

Mikrotik

RBWMK, B2011L-IN, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-2HnD-IN kompatibilis

Mikrotik RB2011 fali rögzítő készlet

Bruttó ár : 3 258 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik CA150/450 Indoor case

Mikrotik

12 hó

Mikrotik CA150/450 Indoor case

Bruttó ár : 5 183 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

MikroTik S-31DLC20D 1.25G LX-LC SFP modul

Mikrotik

S-31DLC20D, Transceiver, Single-mode (mono módus), 1.25G SFP transceiver, Switch vagy router SFP portjába, Hullámhossz: 1310 nm, Átviteli táv max 20 km, Csatlakozó: LC

MikroTik S-31DLC20D 1.25G LX-LC SFP modul

Bruttó ár : 6 834 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik hAP lite L4 router

Mikrotik

12+12 hó

Mikrotik hAP lite L4 router

Bruttó ár : 7 379 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik beltéri készülékház RB433 szériához

Mikrotik

CA433U, Mikrotik beltéri alumínium készülékház RB433 szériához (3 nyilással, Nfemale Bulkhead csatlakozó vagy Swivel antennák, USB nyílás), fekete

Mikrotik beltéri készülékház RB433 szériához

Bruttó ár : 7 852 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik mAP lite RouterOS L4 RBmAPL-2nD Acces Point

Mikrotik

RBmAPL-2nD, Acces Point, 802.11 b/g/n, 1x 10/100, Acces Point, 48x49x11mm, RouterOS, L4, beépített

Mikrotik mAP lite RouterOS L4 RBmAPL-2nD Acces Point

Bruttó ár : 8 666 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz

Mikrotik

S-RJ01, Transceiver, 1x, Adatsebesség: 1.25Gbps, max távolság: 100m

MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz

Bruttó ár : 9 241 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

MikroTik S+DA0001 1m 10Gigabit SFP+ kábel

Mikrotik

S+DA0001, optikai, 1 m, SFP+, Összekötő, SFP+, fekete, 10Gigabit

MikroTik S+DA0001 1m 10Gigabit SFP+ kábel

Bruttó ár : 9 561 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik R52NM MiniPCI 2,4/5GHz Dual Band 2xMMCX NIC

Mikrotik

R52NM, NIC, 802.11 a/b/g/n, Az eszköz MMCX antenna csatlakoztatási lehetőséggel rendelkezik. 23dBm kimeneti teljesítmény. 2,4GHz és 5GHz-es, max adatátviteli sebesség 300Mbps, MMCX

Mikrotik R52NM MiniPCI 2,4/5GHz Dual Band 2xMMCX NIC

Bruttó ár : 11 591 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

MikroTik S+DA0003 3m 10Gigabit SFP+ kábel

Mikrotik

S+DA0003, optikai, 3m, SFP+, Összekötő, SFP+, fekete, 10Gigabit

MikroTik S+DA0003 3m 10Gigabit SFP+ kábel

Bruttó ár : 12 272 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

MikroTik wAP Poe 802.3at RBwAP2nD-BE access point

Mikrotik

RBwAP2nD-BE, Acces Point, 802.11 b/g/n, 1 x 10/100, Acces Point, 650 MHz CPU, 64Mb RAM, 802.3at PoE, RouterOS, L4, beépített

MikroTik wAP Poe 802.3at RBwAP2nD-BE access point

Bruttó ár : 12 476 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RB750R2 Soho L4 5xLan router

Mikrotik

RB750R2, Router, 5 x 10/100, 113x89x28mm, 129g, 850 MHz CPU, 64MB RAM, PoE 6v-30V, L4, RouterOS

Mikrotik RB750R2 Soho L4 5xLan router

Bruttó ár : 13 479 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

MikroTik RB260GS 5xGigabit +1xSFP Switch

Mikrotik

RB260GS, Switch SOHO, 5x+1 SFP, 5x, 1x SFP, 113x139x28mm, MikroTik SwOS

MikroTik RB260GS 5xGigabit +1xSFP Switch

Bruttó ár : 13 721 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik RB951Ui-2nD L4 Access Point

Mikrotik

RB951Ui-2nD, Acces Point, 802.11 b/g/n, 5 x 10/100, AP / Bridge / Repeater, 113 x 89 x 28mm, RouterOS , L4, PoE in-out, 1x USB 2.0 Type A, beépített

Mikrotik RB951Ui-2nD L4 Access Point

Bruttó ár : 13 866 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik RouterOS cAP 2nD SOHO L4 Access Point

Mikrotik

RBcAP2nD, Router, 802.11 b/g/n, 1x 10/100, Acces Point, 185mm átmérő, 31mm vastag, PoE, L4, Atheros AR9331-AL1A 300MHzz CPU, 32 MB Ram, beépített

Mikrotik RouterOS cAP 2nD SOHO L4 Access Point

Bruttó ár : 14 249 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik mAP2n RouterBoard L4 RBmAP2nD Access Point

Mikrotik

RBmAP2nD, Acces Point, 802.11 b/g/n, 2x 10/100, Acces Point, 68x68x19mm, RouterOS, L4, PoE, 1x USB

Mikrotik mAP2n RouterBoard L4 RBmAP2nD Access Point

Bruttó ár : 14 277 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

MikroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2n L4 Access Point

Mikrotik

RB952Ui-5ac2nD, Acces Point, 802.11 b/g/n, 5 x 10/100, AP / Bridge / Repeater, 113 x 89 x 28mm, RouterOS , L4, PoE in-out, 1x USB 2.0 Type A, beépített

MikroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2n L4 Access Point

Bruttó ár : 15 697 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGbe,1xSFP, Poe Switch

Mikrotik

RB260GSP, Switch Unmanaged, 5x, 5x, 113x138x29mm, 202g, PoE, SwOS

MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGbe,1xSFP, Poe Switch

Bruttó ár : 16 168 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik SXT Lite2 L3, 2,4GHz,27dBm,10dBi RBSXT-2nDr2 kültéri antenna

Mikrotik

12+12 hó

Mikrotik SXT Lite2 L3, 2,4GHz,27dBm,10dBi RBSXT-2nDr2 kültéri antenna

Bruttó ár : 16 284 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RB951Ui-2HnD L4 128Mb 1xUSB Acces Point

Mikrotik

RB951Ui-2HnD, Acces Point, 802.11 b/g/n, 5 x 10/100, Acces Point, 113x138x29mm, 232g, Atheros AR9344 @600MHz, 128MB DDR2, PoE 8-30V DC 500mAh, beépített

Mikrotik RB951Ui-2HnD L4 128Mb 1xUSB Acces Point

Bruttó ár : 16 680 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RB750UPr2 L4 5xLan router

Mikrotik

RB750UPr2, Router, 5 x 10/100, 113x89x28mm, 650 MHz CPU, 64MB RAM, PoE, USB, CPB hőmérséklet monitor, feszültség monitor, L4, RouterOS

Mikrotik RB750UPr2 L4 5xLan router

Bruttó ár : 16 688 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RB750Gr3 hEX Soho L4 Gigabit router

Mikrotik

RB750Gr3, Router, 1 x 10/100/1000, 4 x 10/100/1000, 113x89x28mm, MT7621A 880 MHz CPU, 256MB RAM, 16MB Storage, RouterOS, L4, PoE, USB type A

Mikrotik RB750Gr3 hEX Soho L4 Gigabit router

Bruttó ár : 17 980 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RBLHG-5nD 5GHz 24,5dbi Grid Wlan antenna

Mikrotik

RBLHG-5nD, 802.11 a/n, 1x 10/100, 391 x 222 mm, RouterOS, L3, AR9344 600 MHz CPU, 64 MB RAM, PoE, 24.5 dBi

Mikrotik RBLHG-5nD 5GHz 24,5dbi Grid Wlan antenna

Bruttó ár : 18 465 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik SXT Lite5 L3, 5GHz,27dBm,16dBi RBSXT-5nDr2 Wlan antenna

Mikrotik

12+12 hó

Mikrotik SXT Lite5 L3, 5GHz,27dBm,16dBi RBSXT-5nDr2 Wlan antenna

Bruttó ár : 18 517 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik SXT Lite5 L3 ac Acces Point

Mikrotik

RBSXT5HacD2n, Acces Point, 802.11 ac/a/b/g/n, 1 x 10/100, AP / AP Client, 140x140x56mm. RouterOS, L3, PoE, 2x2 MIMO 16 dBi

Mikrotik SXT Lite5 L3 ac Acces Point

Bruttó ár : 19 931 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik RB750P-PBR2 Outdoor PowerBox

Mikrotik

RB750P-PBR2, PowerBox, 5 x 10/100, 125x178x48mm, 650 MHz CPU, 64MB RAM, PoE 6v-30V 1-2A, feszültség és PCB hőmérséklet monitor, kültéri, vízálló, L4

Mikrotik RB750P-PBR2 Outdoor PowerBox

Bruttó ár : 21 405 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RB450 L5 5xLan router

Mikrotik

RB450, Router, 5 x 10/100, 113x89x28mm, 300 MHz CPU, 64MB RAM, PoE, L4, RS232

Mikrotik RB450 L5 5xLan router

Bruttó ár : 22 617 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

MicroTik S-3553LC20D 1.25G 1xLC (SM) 1310nm/15 2db SFP modul

Mikrotik

S-3553LC20D, Switch portbővítő modul, 1x SFP, üzemmód: SM, csatlakozó: LC, távolság: 20 KM, PoE

MicroTik S-3553LC20D 1.25G 1xLC (SM) 1310nm/15 2db SFP modul

Bruttó ár : 22 759 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RouterBOARD RB951G-2HnD

Mikrotik

RB951G-2HnD, Acces Point, 802.11 b/g/n, 5 x 10/100/1000, Acces Point, 1x USB, beépített

Mikrotik RouterBOARD RB951G-2HnD

Bruttó ár : 24 959 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RBSXTG2HnD 2,4GHz 32dBm 10dbi sector antenna

Mikrotik

RBSXTG2HnD, Acces Point, 802.11 b/g/n, 1x 10/100, Acces Point, 140x140x56mm, PoE, 1x USB, beépített

Mikrotik RBSXTG2HnD 2,4GHz 32dBm 10dbi sector antenna

Bruttó ár : 25 496 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik RouterOS RB912UAG-5HPnD-OUT L4 5Ghz BaseBox5

Mikrotik

RB912UAG-5HPnD-OUT, Wireless Acces Point, 802.11 a/n, Acces Point, 1x USB, 1x miniPCI Expres, 2x RP-SMA

Mikrotik RouterOS RB912UAG-5HPnD-OUT L4 5Ghz BaseBox5

Bruttó ár : 25 784 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik OmniTIK U-5HnD kültéri Acces Point

Mikrotik

RBOmniTIKU-5HnD, Acces Point, 802.11 a/n, 5 x 10/100, Acces Point, 368x125x55mm, RouterOS v5, L4, dual-polarized omni antenna, USB port, 2x2 MIMO

Mikrotik OmniTIK U-5HnD kültéri Acces Point

Bruttó ár : 26 716 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

Mikrotik

RB2011iL-IN, Router, 5 x 10/100/1000, 5 x 10/100, Atheros AR9344 @600MHz, 64 MB Ram, belső táp, POE 8-30V, 214 x 86 mm, Level 4-es OS licencel rendelkezik

Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

Bruttó ár : 27 812 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RouterBOARD RB912UAG-2HPnD-OUT L4 BaseBox2

Mikrotik

RB912UAG-2HPnD-OUT L4, Acces Point, 802.11 b/g/n, 1 x 10/100/1000, Acces Point, AR9342-BL1A, 64 MB Ram, 1x MiniPCI-e, 1x USB, 2x SMA

Mikrotik RouterBOARD RB912UAG-2HPnD-OUT L4 BaseBox2

Bruttó ár : 27 826 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

MikroTik wAP ac kültéri Access Point

Mikrotik

RBwAPG-5HacT2HnD-BE, Acces Point, 802.11 a/n/ac, 1 x 10/100/1000, Acces Point, 185 x 85 x 30 mm, RouterOS L4, 802.3at, beépített

MikroTik wAP ac kültéri Access Point

Bruttó ár : 29 684 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik SXTG-5HPnD-HGr2 L4 5GHz 17dbi 30dBm kültéri antenna

Mikrotik

SXTG-5HPnD-HGr2, 17dBi, 5GHz, IEEE 802.11a/n, RJ-45 10/100/1000, USB A, Kültéri, 140x140x56mm, PoE 8-30V DC, L4, Max teljesítmény 30 dBm

Mikrotik SXTG-5HPnD-HGr2 L4 5GHz 17dbi 30dBm kültéri antenna

Bruttó ár : 30 395 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik RouterBOARD RB2011iLS-IN L4 router

Mikrotik

RB2011iLS-IN, Router, 5 x 10/100/1000, 5 x 10/100, Atheros AR9344 @600MHz, 64 MB Ram, belső táp, POE 8-30V, 214 x 86 mm, Level 4-es OS licencel rendelkezik

Mikrotik RouterBOARD RB2011iLS-IN L4 router

Bruttó ár : 30 903 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RB450G L5 5xGbe router

Mikrotik

RB450G, Router, 5 x 10/100/1000, 680 MHz CPU, 256MB RAM, PoE, USB, CPB hőmérséklet monitor, feszültség monitor, L4, RS232, microSD

Mikrotik RB450G L5 5xGbe router

Bruttó ár : 31 522 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RouterBOARD RB2011UiAS-IN L5 router

Mikrotik

RB2011UiAS-IN, Router, 5 x 10/100/1000, 5 x 10/100, Atheros AR9344 @600MHz, 128 MB Ram, belső táp, POE 8-30V, 214 x 86 mm, Level 5-ös OS licencel rendelkezik

Mikrotik RouterBOARD RB2011UiAS-IN L5 router

Bruttó ár : 32 525 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RouterBOARD RB2011UiAS-RM L5 router

Mikrotik

RB2011UiAS-RM, Router, 5 x 10/100/1000, 5 x 10/100, Atheros AR9344 @600MHz, 128MB DDR, microUSB, Belső táp, PoE 8-28V DC, L5-ös liszensszel konfigurált

Mikrotik RouterBOARD RB2011UiAS-RM L5 router

Bruttó ár : 32 837 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik SEXTANT G 5HPnD L3 5GHz 18dbi 30dBm, 2x2 MIMO kültéri antenna

Mikrotik

RBSEXTANTG5HPnD, 18dBi, 5GHz, IEEE 802.11a/n, RJ-45 10/100/1000, Kültéri, átmérő 250mm, vastagság 90mm, 830g, L3, Max teljesítmény 30 dBm

Mikrotik SEXTANT G 5HPnD L3 5GHz 18dbi 30dBm, 2x2 MIMO kültéri antenna

Bruttó ár : 34 349 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik SXT 5 ac Wlan antenna

Mikrotik

RBSXTG-5HPacD, NIC, 802.11 ac, 1 x 10/100/1000, Kliens, 140x140x56mm, 265g, RouterOS, L4, CPE, Point to Point, Point to Multipoint, PoE, 30dBm 25deg 16dbi, beépített

Mikrotik SXT 5 ac Wlan antenna

Bruttó ár : 34 819 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik CRS112-8G-4S-IN L5 Gigabit Router Switch

Mikrotik

CRS112-8G-4S-IN, Router, 8 x 10/100/1000 + 4x SFP, 200x143x44mm, QCA8511 400 MHz CPU, 128MB RAM, 16MB Storage, RouterOS, L5, PoE

Mikrotik CRS112-8G-4S-IN L5 Gigabit Router Switch

Bruttó ár : 37 741 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

MikroTik hAP ac Access Point

Mikrotik

RB962UiGS-5HacT2HnT, Acces Point, 802.11 a/n/ac, 5 x 10/100/1000, Acces Point, 114 x 137 x 29mm, 720 MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L4, PoE in/out, 1x USB type A, 1x SFP, 2,4/5GHz, beépített

MikroTik hAP ac Access Point

Bruttó ár : 39 678 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RouterBOARD RB2011UiAS-2HnD-IN L5 router

Mikrotik

RB2011UiAS-2HnD-IN, Router, 802.11 b/g/n, 5 x 10/100, 5 x 10/100/1000, Router, 214x86mm, PoE, belső táp, Atheros AR9344 @600MHz, 128MB DDR, L5-ös liszensszel konfigurált, 2 levehető

Mikrotik RouterBOARD RB2011UiAS-2HnD-IN L5 router

Bruttó ár : 39 720 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

MicroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) SFP modul

Mikrotik

S+31DLC10D, Transceiver, 1x, Adatsebesség: 10G, max távolság: 10km, mód SM, hullámhossz: 1310nm, csatlakozó, kettős LC, csatlakozó: SFP+

MicroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) SFP modul

Bruttó ár : 40 144 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik SXT LTE FDD Bands 3/7 9dBi miniSIM slot

Mikrotik

RBSXT LTE, 4G Modem, 1x 10/100, Kliens, 140x140x105mm, RouterOS, PoE, L3, 1x miniSIM (2FF), beépített

Mikrotik SXT LTE FDD Bands 3/7 9dBi miniSIM slot

Bruttó ár : 40 350 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

MicroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGiga 1xSFP PoE router

Mikrotik

CRS109-8G-1S-2HnD-IN, Switch Managed, 8x+1x(SFP), 8x, 1x SFP, 200x145x45mm, LCD kijelző, 2db fix 4dBi dipol antenna, Qualcomm Atheros AR9344 600 MHz CPU, 128MB RAM, MikroTik RouterOS Level 5 licenc, 1x microUSB port USB modem részére, Ether1 porton passzív POE (10-57V DC) és 802.3af/at szabványos POE, 2.4GHz b/g/n

MicroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGiga 1xSFP PoE router

Bruttó ár : 41 463 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 6-25 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik RouterBOARD RB433GL

Mikrotik

RB433GL, Router, 3 x 10/100/1000, IPSec, 105 mm x 154 mm, AR7161-BC1A 680 MHz CPU, 128MB ram, 1x USB A, 3x MiniPCI, RouterOS Level5, 8-28Vdc Passive Gigabit PoE

Mikrotik RouterBOARD RB433GL

Bruttó ár : 44 526 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik CRS125-24G-1S-RM L5 24xGiga 1xSFP 1xmUSB LCD switch

Mikrotik

CRS125-24G-1S-RM, Switch Rack 19', 24x+1x(SFP), 24x, 1x SFP, 443x142x44mm, iU, PoE in, 1x microUSB type AB, LCD kijelző, VLAN 802.1Q, ACL támogatás

Mikrotik CRS125-24G-1S-RM L5 24xGiga 1xSFP 1xmUSB LCD switch

Bruttó ár : 62 513 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch

Mikrotik

CRS125-24G-1S-2HnD-IN, Router, 1 x 10/100/1000, 24 x 10/100/1000 + 1x SFP, 285x145x45mm, CPU 600 MHz, 128MB Ram, Voltage, PCB temperature monitor, RouterOS

MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch

Bruttó ár : 68 603 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik CRS226-24G-2S+RM L5 24xGiga 2xSFP router

Mikrotik

CRS226-24G-2S+RM, Router, 24 x 10/100/1000 + 2x SFP, 443x145x45mm, 400 MHz CPU, 64MB RAM, PoE, 2x SFP+,CPU hőmérséklet monitor, feszültség monitor, L5, RouterOS

Mikrotik CRS226-24G-2S+RM L5 24xGiga 2xSFP router

Bruttó ár : 96 900 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik RB1100AHx2 L6 Gigabit router

Mikrotik

RB1100AHx2, Router, 13 x 10/100/1000, 44x176x442mm, 1200g, 1U, P202ASSE2KFB 1 GHz CPU, 2GB RAM, 128 MB Storage, RouterOS, L6, RS232 port, PoE, microSD slot

Mikrotik RB1100AHx2 L6 Gigabit router

Bruttó ár : 107 629 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: 1-5 db.

Részletek   Kosárba

Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+ L6 Gigabit router

Mikrotik

CCR1009-7G-1C-1S+, Router, 1 x 10/100/1000, 7 x 10/100/1000 + 1x SFP+, 444x175x47mm, TLR4-00980CH-10CE-A3b 1.2 GHz CPU, 2GB RAM, 128MB Storage, RouterOS, L6, PoE, microUSB type AB, RS232, LCD

Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+ L6 Gigabit router

Bruttó ár : 137 905 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+ L6 Gigabit router

Mikrotik

CCR1009-7G-1C-1S+PC, Router, 1 x 10/100/1000, 7 x 10/100/1000 + 1x SFP+, 272x190x47mm, 1U, TLR4-00980CH-10CE-A3b 1.0 GHz CPU, 2GB RAM, 128MB Storage, RouterOS, L6, PoE, microUSB type AB, RS232, LCD touchscreen

Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+ L6 Gigabit router

Bruttó ár : 142 819 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik CCR1016-12G L6 16x1,2Ghz 2G 12xGig LAN Rack 19' router

Mikrotik

CCR1016-12G, Router, 12 x 10/100/1000, Tilera Tile-Gx16 CPU (16-cores, 1.2Ghz per core) CPU, 2GB DDRIII RAM, 512MB Flash memória, belső táp, PoE, 355x145x55mm

Mikrotik CCR1016-12G L6 16x1,2Ghz 2G 12xGig LAN Rack 19' router

Bruttó ár : 193 813 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik CCR1016-12S-1S+ L6 12xSFP 1xSFP+ router

Mikrotik

CCR1016-12S-1S+, Router, 12 x 10/100/1000, 1U, 1.2 GHz CPU, 2GB RAM, USB, microUSB AB, 12x SFP, 1x SFP+, RS232, CPB hőmérséklet monitor, feszültség monitor, L6, RouterOS v6

Mikrotik CCR1016-12S-1S+ L6 12xSFP 1xSFP+ router

Bruttó ár : 224 708 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik CCR1036-12G-4S L6 Gigabit router

Mikrotik

CCR1036-12G-4S, Router, 12 x 10/100/1000 + 4x SFP, 355x145x44mm, 1U, TLR4-03680CG-12CE-A3b 1.2 GHz CPU, 4GB RAM, 1GB Storage, RouterOS, L6, PoE, microUSB type AB, RS232, LCD

Mikrotik CCR1036-12G-4S L6 Gigabit router

Bruttó ár : 309 411 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba

Mikrotik CCR1072-1G-8S+ L6 8xSFP+10GbE router

Mikrotik

CCR1072-1G-8S+, Router, 1 x 10/100/1000 + 8x SFP+, 443x315x40mm, 1 GHz CPU, 16GB RAM, PoE, USB, 8x SFP+, 1x 10GbE, CPU, CPB hőmérséklet monitor, feszültség monitor, L6, RouterOS

Mikrotik CCR1072-1G-8S+ L6 8xSFP+10GbE router

Bruttó ár : 958 360 Ft


Raktár infóRaktárkészlet: Érdeklődjön

Részletek   Kosárba



Akciós Akciós termék
 

Termékjellemző szűrés

Termékjellemző szűréshez válassz egy (al)kategóriát