Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Ubiquiti gyártó termékei.

Termékek keresése

Megjelenítési beállítások [-]
 Megjelenítve:1-20 / 63 db.
Aktív szűrők (kattints rá a törléshez): Gyártó alaphelyzetGyártó: "ubiquiti"
 << <   1234    > >>

Ubiquiti Univerzális Antenna Rögzítő

Ubiquiti Univerzális Antenna Rögzítő

2 163.-

Raktár infó

Ubiquiti Univerzális Antenna Rögzítő részletekUbiquiti Univerzális Antenna Rögzítő kosárba

Ubiquiti NBU001 RF ELEMENTS NanoBracket Universal

Ubiquiti NBU001 RF ELEMENTS NanoBracket Universal

2 347.-

Raktár infó

Ubiquiti NBU001 RF ELEMENTS NanoBracket Universal részletekUbiquiti NBU001 RF ELEMENTS NanoBracket Universal kosárba

Ubiquiti POE-24-12W-G24V 0,5A 12W Gbe passive adapter

Ubiquiti POE-24-12W-G24V 0,5A 12W Gbe passive adapter

2 827.-

Raktár infó

Ubiquiti POE-24-12W-G24V 0,5A 12W Gbe passive adapter részletekUbiquiti POE-24-12W-G24V 0,5A 12W Gbe passive adapter kosárba

Ubiquiti 15V 0,8A 12W passzív adapter

Ubiquiti 15V 0,8A 12W passzív adapter

3 167.-

Raktár infó

Ubiquiti 15V 0,8A 12W passzív adapter részletekUbiquiti 15V 0,8A 12W passzív adapter kosárba

Ubiquiti 24V 1A 24W POE-24-24W passive adapter

Ubiquiti 24V 1A 24W POE-24-24W passive adapter

4 225.-

Raktár infó

Ubiquiti 24V 1A 24W POE-24-24W passive adapter részletekUbiquiti 24V 1A 24W POE-24-24W passive adapter kosárba

Ubiquiti 24V 1A POE tápegység LAN porttal

Ubiquiti 24V 1A POE tápegység LAN porttal

4 296.-

Raktár infó

Ubiquiti 24V 1A POE tápegység LAN porttal részletekUbiquiti 24V 1A POE tápegység LAN porttal kosárba

Ubiquiti passive adapter 24V 1A POE-24-24W-G PoE adapter

Ubiquiti passive adapter 24V 1A POE-24-24W-G PoE adapter

5 625.-

Raktár infó

Ubiquiti passive adapter 24V 1A POE-24-24W-G PoE adapter részletekUbiquiti passive adapter 24V 1A POE-24-24W-G PoE adapter kosárba

Ubiquiti Instant 802.3AF indoor 48v PoE adapter

Ubiquiti Instant 802.3AF indoor 48v PoE adapter

6 576.-

Raktár infó

Ubiquiti Instant 802.3AF indoor 48v PoE adapter részletekUbiquiti Instant 802.3AF indoor 48v PoE adapter kosárba

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode)

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode)

6 913.-

Raktár infó

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode) részletekUbiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode) kosárba

Ubiquiti mFi-THS hőmérséklet szenzor

Ubiquiti mFi-THS hőmérséklet szenzor

7 283.-

Raktár infó

Ubiquiti mFi-THS hőmérséklet szenzor részletekUbiquiti mFi-THS hőmérséklet szenzor kosárba

Ubiquiti UDC-1 1m SFP+ 10Gbps optikai kábel, fekete

Ubiquiti UDC-1 1m SFP+ 10Gbps optikai kábel, fekete

7 681.-

Raktár infó

Ubiquiti UDC-1 1m SFP+ 10Gbps optikai kábel, fekete részletekUbiquiti UDC-1 1m SFP+ 10Gbps optikai kábel, fekete kosárba

Ubiquiti 2m SFP+ 10Gbps kábel, fekete

Ubiquiti 2m SFP+ 10Gbps kábel, fekete

9 064.-

Raktár infó

Ubiquiti 2m SFP+ 10Gbps kábel, fekete részletekUbiquiti 2m SFP+ 10Gbps kábel, fekete kosárba

Ubiquiti AiRouter Wlan router

Ubiquiti AiRouter Wlan router

12 967.-

Raktár infó

Ubiquiti AiRouter Wlan router részletekUbiquiti AiRouter Wlan router kosárba

Ubiquiti LiteBeam M 23dBi 5Ghz LBE-M5-23 antenna

Ubiquiti LiteBeam M 23dBi 5Ghz LBE-M5-23 antenna

16 505.-

Raktár infó

Ubiquiti LiteBeam M 23dBi 5Ghz LBE-M5-23 antenna részletekUbiquiti LiteBeam M 23dBi 5Ghz LBE-M5-23 antenna kosárba

Ubiquiti Loco NanoStation M2 2,4GHz 8,5 dBi AirMax Access Point

Ubiquiti Loco NanoStation M2 2,4GHz 8,5 dBi AirMax Access Point

16 579.-

Raktár infó

Ubiquiti Loco NanoStation M2 2,4GHz 8,5 dBi AirMax Access Point részletekUbiquiti Loco NanoStation M2 2,4GHz 8,5 dBi AirMax Access Point kosárba

Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5port Gigabit Router

Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5port Gigabit Router

18 577.-

Raktár infó

Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5port Gigabit Router részletekUbiquiti EdgeRouter ER-X 5port Gigabit Router kosárba

Ubiquiti UAP-IW In-Wall 2,4Ghz 150Mbps PoE AccesPoint

Ubiquiti UAP-IW In-Wall 2,4Ghz 150Mbps PoE AccesPoint

19 864.-

Raktár infó

Ubiquiti UAP-IW In-Wall 2,4Ghz 150Mbps PoE AccesPoint részletekUbiquiti UAP-IW In-Wall 2,4Ghz 150Mbps PoE AccesPoint kosárba

Ubiquiti airMAX airGrid M5 23dBi kültéri pont-pont / pont-multipont antenna

Ubiquiti airMAX airGrid M5 23dBi kültéri pont-pont / pont-multipont antenna

20 125.-

Raktár infó

Ubiquiti airMAX airGrid M5 23dBi kültéri pont-pont / pont-multipont antenna részletekUbiquiti airMAX airGrid M5 23dBi kültéri pont-pont / pont-multipont antenna kosárba

Ubiquiti AirGrid M2 HP 16 2,4GHz 16dBi PoE AG-HP-2G16 kültéri antenna

Ubiquiti AirGrid M2 HP 16 2,4GHz 16dBi PoE AG-HP-2G16 kültéri antenna

21 046.-

Raktár infó

Ubiquiti AirGrid M2 HP 16 2,4GHz 16dBi PoE AG-HP-2G16 kültéri antenna részletekUbiquiti AirGrid M2 HP 16 2,4GHz 16dBi PoE AG-HP-2G16 kültéri antenna kosárba

Ubiquiti LiteBeam AC 5Ghz 23dBi 802.11ac 2x2MIMO PoE kültéri Access Point

Ubiquiti LiteBeam AC 5Ghz 23dBi 802.11ac 2x2MIMO PoE kültéri Access Point

21 302.-

Raktár infó

Ubiquiti LiteBeam AC 5Ghz 23dBi 802.11ac 2x2MIMO PoE kültéri Access Point részletekUbiquiti LiteBeam AC 5Ghz 23dBi 802.11ac 2x2MIMO PoE kültéri Access Point kosárba


 << <   1234    > >>

Legkedveltebb termékek

Ubiquiti UAP-AC-Lite 2.4GHz/5GHz 867Mbps Access Point

Ubiquiti UAP-AC-Lite 2.4GHz/5GHz 867Mbps Access Point

30 770.-

Raktár infó

Ubiquiti UAP-AC-Lite 2.4GHz/5GHz 867Mbps Access Point részletekUbiquiti UAP-AC-Lite 2.4GHz/5GHz 867Mbps Access Point kosárba

Ubiquiti TOUGHSwitch TS-5-PoE 5 port managed switch

Ubiquiti TOUGHSwitch TS-5-PoE 5 port managed switch

29 423.-

Raktár infó

Ubiquiti TOUGHSwitch TS-5-PoE 5 port managed switch részletekUbiquiti TOUGHSwitch TS-5-PoE 5 port managed switch kosárba

Ubiquiti Instant 802.3AF indoor 48v PoE adapter

Ubiquiti Instant 802.3AF indoor 48v PoE adapter

6 576.-

Raktár infó

Ubiquiti Instant 802.3AF indoor 48v PoE adapter részletekUbiquiti Instant 802.3AF indoor 48v PoE adapter kosárba

Ubiquiti UVC-G3-Dome beltéri biztonsági kamera

Ubiquiti UVC-G3-Dome beltéri biztonsági kamera

49 153.-

Raktár infó

Ubiquiti UVC-G3-Dome beltéri biztonsági kamera részletekUbiquiti UVC-G3-Dome beltéri biztonsági kamera kosárba

Ubiquiti AirMax AM-5G20 5Ghz 20dbi AM-5G20-90 kültári szektor antenna

Ubiquiti AirMax AM-5G20 5Ghz 20dbi AM-5G20-90 kültári szektor antenna

46 701.-

Raktár infó

Ubiquiti AirMax AM-5G20 5Ghz 20dbi AM-5G20-90 kültári szektor antenna részletekUbiquiti AirMax AM-5G20 5Ghz 20dbi AM-5G20-90 kültári szektor antenna kosárba