Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Qoltec gyártó termékei.

Termékek keresése

Megjelenítési beállítások [-]
 Megjelenítve:1-20 / 30 db.
Aktív szűrők (kattints rá a törléshez): Gyártó alaphelyzetGyártó: "qoltec"
 << <   12    > >>

Qoltec 5V 2.1Ah DC Jack 2,5x0,7 szivargyújtós töltő

Qoltec 5V 2.1Ah DC Jack 2,5x0,7 szivargyújtós töltő

1 692.-

Raktár infó

Qoltec 5V 2.1Ah DC Jack 2,5x0,7 szivargyújtós töltő részletekQoltec 5V 2.1Ah DC Jack 2,5x0,7 szivargyújtós töltő kosárba

Qoltec 1m DisplayPort 1.2 4K M-M kábel, fekete

Qoltec 1m DisplayPort 1.2 4K M-M kábel, fekete

1 878.-

Raktár infó

Qoltec 1m DisplayPort 1.2 4K M-M kábel, fekete részletekQoltec 1m DisplayPort 1.2 4K M-M kábel, fekete kosárba

Qoltec 10,5W 5V 2.1A Monitor/Router adapter

Qoltec 10,5W 5V 2.1A Monitor/Router adapter

1 968.-

Raktár infó

Qoltec 10,5W 5V 2.1A Monitor/Router adapter részletekQoltec 10,5W 5V 2.1A Monitor/Router adapter kosárba

Qoltec 1m USB3.1 C Male - microB2.0 A Male kábel, fekete

Qoltec 1m USB3.1 C Male - microB2.0 A Male kábel, fekete

2 049.-

Raktár infó

Qoltec 1m USB3.1 C Male - microB2.0 A Male kábel, fekete részletekQoltec 1m USB3.1 C Male - microB2.0 A Male kábel, fekete kosárba

Qoltec 0,5m USB3.1 C Male- 3.0 A Female kábel, fekete

Qoltec 0,5m USB3.1 C Male- 3.0 A Female kábel, fekete

2 049.-

Raktár infó

Qoltec 0,5m USB3.1 C Male- 3.0 A Female kábel, fekete részletekQoltec 0,5m USB3.1 C Male- 3.0 A Female kábel, fekete kosárba

Qoltec 1,5m USB3.1 C Male - microB2.0 A Male kábel, fekete

Qoltec 1,5m USB3.1 C Male - microB2.0 A Male kábel, fekete

2 219.-

Raktár infó

Qoltec 1,5m USB3.1 C Male - microB2.0 A Male kábel, fekete részletekQoltec 1,5m USB3.1 C Male - microB2.0 A Male kábel, fekete kosárba

Qoltec 1xUSB 1xUSB Type C 5V 3A Autós töltő

Qoltec 1xUSB 1xUSB Type C 5V 3A Autós töltő

2 475.-

Raktár infó

Qoltec 1xUSB 1xUSB Type C 5V 3A Autós töltő részletekQoltec 1xUSB 1xUSB Type C 5V 3A Autós töltő kosárba

Qoltec 54039 LC-SC 1m 50/125 OM2 Duplex optikai kábel

Qoltec 54039 LC-SC 1m 50/125 OM2 Duplex optikai kábel

2 732.-

Raktár infó

Qoltec 54039 LC-SC 1m 50/125 OM2 Duplex optikai kábel részletekQoltec 54039 LC-SC 1m 50/125 OM2 Duplex optikai kábel kosárba

Qoltek 3m LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm kábel

Qoltek 3m LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm kábel

2 781.-

Raktár infó

Qoltek 3m LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm kábel részletekQoltek 3m LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm kábel kosárba

Qoltec 220V 12V 2A 24W hálózati adapter 51102

Qoltec 220V 12V 2A 24W hálózati adapter 51102

2 814.-

Raktár infó

Qoltec 220V 12V 2A 24W hálózati adapter 51102 részletekQoltec 220V 12V 2A 24W hálózati adapter 51102 kosárba

Qoltec 2xUSB 3A QC 3.0 Autós gyorstöltő

Qoltec 2xUSB 3A QC 3.0 Autós gyorstöltő

2 817.-

Raktár infó

Qoltec 2xUSB 3A QC 3.0 Autós gyorstöltő részletekQoltec 2xUSB 3A QC 3.0 Autós gyorstöltő kosárba

Qoltec 2m LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 optikai kábel

Qoltec 2m LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 optikai kábel

3 073.-

Raktár infó

Qoltec 2m LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 optikai kábel részletekQoltec 2m LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 optikai kábel kosárba

Qoltec 3m DisplayPort 1.2 4K M-M kábel, fekete

Qoltec 3m DisplayPort 1.2 4K M-M kábel, fekete

3 158.-

Raktár infó

Qoltec 3m DisplayPort 1.2 4K M-M kábel, fekete részletekQoltec 3m DisplayPort 1.2 4K M-M kábel, fekete kosárba

Qoltec 54040 2m LC-SC 0/125 OM2 Duplex optikai kábel

3 244.-

Raktár infó

Qoltec 54040 2m LC-SC 0/125 OM2 Duplex optikai kábel részletekQoltec 54040 2m LC-SC 0/125 OM2 Duplex optikai kábel kosárba

Qoltec 3m DisplayPort M - DisplayPort M v1.3 5Kx3K kábel, fekete

Qoltec 3m DisplayPort M - DisplayPort M v1.3 5Kx3K kábel, fekete

3 697.-

Raktár infó

Qoltec 3m DisplayPort M - DisplayPort M v1.3 5Kx3K kábel, fekete részletekQoltec 3m DisplayPort M - DisplayPort M v1.3 5Kx3K kábel, fekete kosárba

Qoltec Lenovo 20V 2,25A 45W utángyártott notebook adapter

Qoltec Lenovo 20V 2,25A 45W utángyártott notebook adapter

4 148.-

Raktár infó

Qoltec Lenovo 20V 2,25A 45W utángyártott notebook adapter részletekQoltec Lenovo 20V 2,25A 45W utángyártott notebook adapter kosárba

Qoltec 50004.60 12V 5A 60W 5,5x2,5mm LCD/Router hálózati adapter

Qoltec 50004.60 12V 5A 60W 5,5x2,5mm LCD/Router hálózati adapter

4 272.-

Raktár infó

Qoltec 50004.60 12V 5A 60W 5,5x2,5mm LCD/Router hálózati adapter részletekQoltec 50004.60 12V 5A 60W 5,5x2,5mm LCD/Router hálózati adapter kosárba

Qoltec Asus 45W 19V 2,37A utángyártott notebook adapter

Qoltec Asus 45W 19V 2,37A utángyártott notebook adapter

4 410.-

Raktár infó

Qoltec Asus 45W 19V 2,37A utángyártott notebook adapter részletekQoltec Asus 45W 19V 2,37A utángyártott notebook adapter kosárba

Qoltec Asus 65W 19V 3,42A 4,0x1,35mm utángyártott notebook töltő

Qoltec Asus 65W 19V 3,42A 4,0x1,35mm utángyártott notebook töltő

4 780.-

Raktár infó

Qoltec Asus 65W 19V 3,42A 4,0x1,35mm utángyártott notebook töltő részletekQoltec Asus 65W 19V 3,42A 4,0x1,35mm utángyártott notebook töltő kosárba

Qoltec Lenovo 20W 5V 4A 3.5x1.35 utángyártott hálózati töltő

Qoltec Lenovo 20W 5V 4A 3.5x1.35 utángyártott hálózati töltő

4 780.-

Raktár infó

Qoltec Lenovo 20W 5V 4A 3.5x1.35 utángyártott hálózati töltő részletekQoltec Lenovo 20W 5V 4A 3.5x1.35 utángyártott hálózati töltő kosárba


 << <   12    > >>

Legkedveltebb termékek

Qoltec 14V 3A 42W Samsung LCD monitor adapter

Qoltec 14V 3A 42W Samsung LCD monitor adapter

7 539.-

Raktár infó

Qoltec 14V 3A 42W Samsung LCD monitor adapter részletekQoltec 14V 3A 42W Samsung LCD monitor adapter kosárba

Qoltec 50004.60 12V 5A 60W 5,5x2,5mm LCD/Router hálózati adapter

Qoltec 50004.60 12V 5A 60W 5,5x2,5mm LCD/Router hálózati adapter

4 272.-

Raktár infó

Qoltec 50004.60 12V 5A 60W 5,5x2,5mm LCD/Router hálózati adapter részletekQoltec 50004.60 12V 5A 60W 5,5x2,5mm LCD/Router hálózati adapter kosárba

Qoltec 2m 220V 6-os túlfeszültségvédős elosztó

Qoltec 2m 220V 6-os túlfeszültségvédős elosztó

5 790.-

Raktár infó

Qoltec 2m 220V 6-os túlfeszültségvédős elosztó részletekQoltec 2m 220V 6-os túlfeszültségvédős elosztó kosárba

Qoltec Asus 45W 19V 2,37A utángyártott notebook adapter

Qoltec Asus 45W 19V 2,37A utángyártott notebook adapter

4 410.-

Raktár infó

Qoltec Asus 45W 19V 2,37A utángyártott notebook adapter részletekQoltec Asus 45W 19V 2,37A utángyártott notebook adapter kosárba

Qoltec 2m 220V 8-as túlfeszültségvédős elosztó

Qoltec 2m 220V 8-as túlfeszültségvédős elosztó

6 103.-

Raktár infó

Qoltec 2m 220V 8-as túlfeszültségvédős elosztó részletekQoltec 2m 220V 8-as túlfeszültségvédős elosztó kosárba