Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv

(Megjelenítve:1-20 / 191 db.)
Szűrők törlése: Fő kategória alaphelyzetFő: Hálózat Alkategória alaphelyzetKat.: Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv
[-]
 << <   12345... > >>

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100mUTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m


17 875.-

Raktár infó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m kosárba

Goobay szerszám nélkül szerelhető CAT6 UTP RJ45 csatlakozóGoobay szerszám nélkül szerelhető CAT6 UTP RJ45 csatlakozó


1 930.-

Raktár infó

Goobay szerszám nélkül szerelhető CAT6 UTP RJ45 csatlakozó kosárba

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel


24 056.-

Raktár infó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel kosárba

2-1 6P4C Telefon Y-Elosztó2-1 6P4C Telefon Y-Elosztó


244.-

Raktár infó

2-1 6P4C Telefon Y-Elosztó kosárba

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő Goobay 68707Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő Goobay 68707


7 951.-

Raktár infó

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő Goobay 68707 kosárba

Infralan árnyékolt CAT6 UTP RJ45 csatlakozóInfralan árnyékolt CAT6 UTP RJ45 csatlakozó


3 435.-

Raktár infó

Infralan árnyékolt CAT6 UTP RJ45 csatlakozó kosárba

Gembrid PP12-2M/B UTP Patch kábel 2m kékGembrid PP12-2M/B UTP Patch kábel 2m kék


488.-

Raktár infó

Gembrid PP12-2M/B UTP Patch kábel 2m kék kosárba

RJ45 CAT6 Keystone aljzatRJ45 CAT6 Keystone aljzat


975.-

Raktár infó

RJ45 CAT6 Keystone aljzat kosárba

nBase 305m UTP kábel CAT5e az ár 305m-re értendő NB-C5E-305nBase 305m UTP kábel CAT5e az ár 305m-re értendő NB-C5E-305


18 036.-

Raktár infó

nBase 305m UTP kábel CAT5e az ár 305m-re értendő NB-C5E-305 kosárba

Kab UTP Patch CAT6 15m Világosbarna Lapos Goobay 95883


3 360.-

Raktár infó

Kab UTP Patch CAT6 15m Világosbarna Lapos Goobay 95883 kosárba

Falidoboz 1×RJ45 CAT6 Aljzat ÁrnyékoltFalidoboz 1×RJ45 CAT6 Aljzat Árnyékolt


1 764.-

Raktár infó

Falidoboz 1×RJ45 CAT6 Aljzat Árnyékolt kosárba

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm DK-2533-03/33m optikai kábel LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm DK-2533-03/3


2 809.-

Raktár infó

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM3 Duplex mm DK-2533-03/3 kosárba

1m UTP Patch kábel CAT6 CCGT85221GY101m UTP Patch kábel CAT6 CCGT85221GY10


569.-

Raktár infó

1m UTP Patch kábel CAT6 CCGT85221GY10 kosárba

0,5m Gembrid CAT.5 UTP Patch kábel zöld PP12-0.5M/G0,5m Gembrid CAT.5 UTP Patch kábel zöld PP12-0.5M/G


228.-

Raktár infó

0,5m Gembrid CAT.5 UTP Patch kábel zöld PP12-0.5M/G kosárba

Roline 0,5m CAT6 lapos UTP patch kábel, feketeRoline 0,5m CAT6 lapos UTP patch kábel, fekete


715.-

Raktár infó

Roline 0,5m CAT6 lapos UTP patch kábel, fekete kosárba

TC1000S-100M 4 eres 100m telefon kábelTC1000S-100M 4 eres 100m telefon kábel


3 215.-

Raktár infó

TC1000S-100M 4 eres 100m telefon kábel kosárba

10m optikai kábel LC-ST Multi Modusu Duplex 50/12510m optikai kábel LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125


5 377.-

Raktár infó

10m optikai kábel LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125 kosárba

15m UTP Patch kábel fehér CCGT85100WT15015m UTP Patch kábel fehér CCGT85100WT150


1 672.-

Raktár infó

15m UTP Patch kábel fehér CCGT85100WT150 kosárba

Gembrid 5m CAT5e piros UTP Patch kábelGembrid 5m CAT5e piros UTP Patch kábel


933.-

Raktár infó

Gembrid 5m CAT5e piros UTP Patch kábel kosárba
 << <   12345... > >>

Keresőszó

Ár

Készlet

Kategória

Fő kategória alaphelyzetAlkategória alaphelyzet

Tulajdonság

Tulajdonság szűréshez válassz egy alkategóriát !

Gyártó