Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Optikai duplex LC-LC 50/125 2m patch kábel


Optikai duplex LC-LC 50/125 2m patch kábel

Utolsó ismert ár: 4 501.-
(-7 % kedvezménnyel)


Optikai duplex LC-LC 50/125 2m patch kábel kosárba


OLLC00D50020, optikai, 2 m, LC, Összekötő, LC

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

Optikai duplex LC-LC 50/125 2m patch kábel paraméterek

Termékkód169300002
Gyártókód169300002
GyártóEgyéb
AlkalmazásÖsszekötő
AzonosítóOLLC00D50020
CsatlakozóLC
Csatlakózó 2LC
Garancia1 hó
Hossz2 m
Tipusoptikai

Optikai duplex LC-LC 50/125 2m patch kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 4501.-
WEB nettó ár :3 545.-https://www.pcnoti.hu/termek/169300002/optikai-duplex-lc-lc-50-125-2m-patch-kabel