Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

10m ST-ST 50/125 Duplex optikai kábel


10m ST-ST 50/125 Duplex optikai kábel

Utolsó ismert ár: 12 055.-
(-7 % kedvezménnyel)


10m ST-ST 50/125 Duplex optikai kábel kosárba


ST-ST OM3 10m, optikai, 10 m, ST male - papa, Összekötő, ST male - papa, narancs

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

10m ST-ST 50/125 Duplex optikai kábel paraméterek

Termékkód169300011
AlkalmazásÖsszekötő
AzonosítóST-ST OM3 10m
CsatlakozóST male - papa
Csatlakózó 2ST male - papa
Garancia1 hó
Hossz10 m
Szinnarancs
Tipusoptikai

10m ST-ST 50/125 Duplex optikai kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 12055.-
WEB nettó ár :9 493.-

Bolti bruttó ár : 12 916.-
Bolti nettó ár : 10 170.-

10m ST-ST 50/125 Duplex optikai kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítőkegyéb gyártó

CLUB3D DisplayPort 1.4 HBR3 - DisplayPort 1.4 HBR3 8K/60Hz 2m kábel

CLUB3D DisplayPort 1.4 HBR3 - DisplayPort 1.4 HBR3 8K/60Hz 2m kábel

5 662.-

Raktár infó

CLUB3D DisplayPort 1.4 HBR3 - DisplayPort 1.4 HBR3 8K/60Hz 2m kábel részletekCLUB3D DisplayPort 1.4 HBR3 - DisplayPort 1.4 HBR3 8K/60Hz 2m kábel kosárba

High Quality HQSS3458/10 10m 3,5mm jack - 2x RCA audio kábel, fekete

High Quality HQSS3458/10 10m 3,5mm jack - 2x RCA audio kábel, fekete

5 463.-

Raktár infó

High Quality HQSS3458/10 10m 3,5mm jack - 2x RCA audio kábel, fekete részletekHigh Quality HQSS3458/10 10m 3,5mm jack - 2x RCA audio kábel, fekete kosárba

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel

7 155.-

Raktár infó

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel részletekCLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel kosárba

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

8 350.-

Raktár infó

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel részletekCLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel kosárba

CLUB3D HDMI 2.0 - HDMI 2.0 3m prémium 4K60Hz kábel

CLUB3D HDMI 2.0 - HDMI 2.0 3m prémium 4K60Hz kábel

4 481.-

Raktár infó

CLUB3D HDMI 2.0 - HDMI 2.0 3m prémium 4K60Hz kábel részletekCLUB3D HDMI 2.0 - HDMI 2.0 3m prémium 4K60Hz kábel kosárba