Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Optikai ST-ST 1m 50/125 patch Kábel DK-2511-01


Optikai ST-ST 1m 50/125 patch Kábel DK-2511-01

Utolsó ismert ár: 3 147.-
(-7 % kedvezménnyel)


Optikai ST-ST 1m 50/125 patch Kábel DK-2511-01 kosárba


DK-2511-01, optikai, 1 m, ST, Összekötő, ST, zacskó

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

Optikai ST-ST 1m 50/125 patch Kábel DK-2511-01 paraméterek

Termékkód169300019
Gyártókód169300019
GyártóDigitus
AlkalmazásÖsszekötő
AzonosítóDK-2511-01
CsatlakozóST
Csatlakózó 2ST
Egyébzacskó
Garancia12 hó
Hossz1 m
Tipusoptikai

Optikai ST-ST 1m 50/125 patch Kábel DK-2511-01 ár

WEB bruttó akciós ár : 3147.-
WEB nettó ár :2 478.-

Bolti bruttó ár : 3 372.-
Bolti nettó ár : 2 655.-

Optikai ST-ST 1m 50/125 patch Kábel DK-2511-01 készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!