Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel


10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel

Utolsó ismert ár: 11 749.-
(-7 % kedvezménnyel)


10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel kosárba


OLSCFCD50100, optikai, 10 m, FC, Összekötő, átalakító, SC, narancs, Duplex

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel paraméterek

Termékkód169300038
Gyártókód169300038
AlkalmazásÖsszekötő, átalakító
AzonosítóOLSCFCD50100
CsatlakozóFC
Csatlakózó 2SC
EgyébDuplex
Garancia12 hó
Hossz10 m
Szinnarancs
Tipusoptikai

10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 11749.-
WEB nettó ár :9 252.-

Bolti bruttó ár : 12 588.-
Bolti nettó ár : 9 912.-

10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!