Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel


10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel

Utolsó ismert ár: 11 750.- (-7 % a bolti árból)


10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel kosárba


OLSCFCD50100, optikai, 10 m, FC, Összekötő, átalakító, SC, narancs, Duplex

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel paraméterek

Termékkód169300038
AlkalmazásÖsszekötő, átalakító
AzonosítóOLSCFCD50100
CsatlakozóFC
Csatlakózó 2SC
EgyébDuplex
Garancia12 hó
Hossz10 m
Szinnarancs
Tipusoptikai

10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 11750.-
WEB nettó ár :9 252.-
Bolti bruttó ár : 12 588.-

10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítőkegyéb gyártó

Nagy sebességű HDMI kábel Ethernettel 15m VGVT34000B150

Nagy sebességű HDMI kábel Ethernettel 15m VGVT34000B150

4 381.-

Raktár infó

Nagy sebességű HDMI kábel Ethernettel 15m VGVT34000B150 részletekNagy sebességű HDMI kábel Ethernettel 15m VGVT34000B150 kosárba

High Quality HQSS3458/10 10m 3,5mm jack - 2x RCA audio kábel, fekete

High Quality HQSS3458/10 10m 3,5mm jack - 2x RCA audio kábel, fekete

5 463.-

Raktár infó

High Quality HQSS3458/10 10m 3,5mm jack - 2x RCA audio kábel, fekete részletekHigh Quality HQSS3458/10 10m 3,5mm jack - 2x RCA audio kábel, fekete kosárba

DeLOCK DMS-59 > 2x DVI-I DL kábel

DeLOCK DMS-59 > 2x DVI-I DL kábel

5 922.-

Raktár infó

DeLOCK DMS-59 > 2x DVI-I DL kábel részletekDeLOCK DMS-59 > 2x DVI-I DL kábel kosárba

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz

6 453.-

Raktár infó

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz részletekSymbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz kosárba

Synology 6G eSATA kábel DX modellekhez

Synology 6G eSATA kábel DX modellekhez

19 416.-

Raktár infó

Synology 6G eSATA kábel DX modellekhez részletekSynology 6G eSATA kábel DX modellekhez kosárba