Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel


10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel

Utolsó ismert ár: 11 849.-
(-6 % kedvezménnyel)


10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel kosárba


OLSCFCD50100, optikai, 10 m, FC, Összekötő, átalakító, SC, narancs, Duplex

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel paraméterek

Termékkód169300038
AlkalmazásÖsszekötő, átalakító
AzonosítóOLSCFCD50100
CsatlakozóFC
Csatlakózó 2SC
EgyébDuplex
Garancia12 hó
Hossz10 m
Szinnarancs
Tipusoptikai

10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 11849.-
WEB nettó ár :9 330.-

Bolti bruttó ár : 12 588.-
Bolti nettó ár : 9 912.-

10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítőkegyéb gyártó

CLUB3D Displayport 1.4 - HDMI 2.0a adapter

CLUB3D Displayport 1.4 - HDMI 2.0a adapter

13 129.-

Raktár infó

CLUB3D Displayport 1.4 - HDMI 2.0a adapter részletekCLUB3D Displayport 1.4 - HDMI 2.0a adapter kosárba

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

8 549.-

Raktár infó

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel részletekCLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel kosárba

4World 10m HDMI M - HDMI M 1.4 kábel, fekete

4World 10m HDMI M - HDMI M 1.4 kábel, fekete

3 013.-

Raktár infó

4World 10m HDMI M - HDMI M 1.4 kábel, fekete részletek4World 10m HDMI M - HDMI M 1.4 kábel, fekete kosárba

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

4 282.-

Raktár infó

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel részletekHama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel kosárba

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel

7 340.-

Raktár infó

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel részletekCLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel kosárba