Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

2m Optikai patch ST-ST 50/125 duplex kábel


2m Optikai patch ST-ST 50/125 duplex kábel

Utolsó ismert ár: 4 845.-
(-6 % kedvezménnyel)


2m Optikai patch ST-ST 50/125 duplex kábel kosárba


OLST00D50020, optikai, 2 m, ST male - papa, Összekötő, ST male - papa, narancs, 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal, LSZH köpeny

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

2m Optikai patch ST-ST 50/125 duplex kábel paraméterek

Termékkód169300044
AlkalmazásÖsszekötő
AzonosítóOLST00D50020
CsatlakozóST male - papa
Csatlakózó 2ST male - papa
Egyéb50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal, LSZH köpeny
Garancia12 hó
Hossz2 m
Szinnarancs
Tipusoptikai

2m Optikai patch ST-ST 50/125 duplex kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 4845.-
WEB nettó ár :3 815.-

Bolti bruttó ár : 5 151.-
Bolti nettó ár : 4 056.-

2m Optikai patch ST-ST 50/125 duplex kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítőkegyéb gyártó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

13 171.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábelSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

3 101.-

Raktár infó

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel részletekSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel kosárba

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 390.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 246.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba