Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Maradjon otthon! • SEGÍTÜNK! • Vásároljon a webshopból és ingyen kiszállítjuk Dunaharaszti, Taksony, Soroksár, Némedi területén!
Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

2m Optikai patch ST-ST 50/125 duplex kábel OM3 POM3D-STST-020


2m Optikai patch ST-ST 50/125 duplex kábel OM3 POM3D-STST-020

Utolsó ismert ár: 3 994.-
(-7 % kedvezménnyel)


2m Optikai patch ST-ST 50/125 duplex kábel OM3 POM3D-STST-020 kosárba


POM3D-STST-020, optikai, 2 m, ST male - papa, Összekötő, ST male - papa, narancs, 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal, LSZH köpeny

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

2m Optikai patch ST-ST 50/125 duplex kábel OM3 POM3D-STST-020 paraméterek

Termékkód169300044
AlkalmazásÖsszekötő
AzonosítóPOM3D-STST-020
CsatlakozóST male - papa
Csatlakózó 2ST male - papa
Egyéb50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal, LSZH köpeny
Garancia12 hó
Hossz2 m
Szinnarancs
Tipusoptikai

2m Optikai patch ST-ST 50/125 duplex kábel OM3 POM3D-STST-020 ár

WEB bruttó akciós ár : 3994.-
WEB nettó ár :3 145.-

Bolti bruttó ár : 4 279.-
Bolti nettó ár : 3 369.-

2m Optikai patch ST-ST 50/125 duplex kábel OM3 POM3D-STST-020 készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítőkegyéb gyártó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

4 071.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

14 268.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

4 438.-

Raktár infó

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel részletekHama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel kosárba

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz

6 853.-

Raktár infó

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz részletekSymbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz kosárba

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

9 445.-

Raktár infó

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel részletekCLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel kosárba