Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Kedves vásárlóink! Üzletünk és személyes ügyfélszolgálatunk 2020. augusztus 17-23. között szabadság miatt zárva tart.
Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel


5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

4 071.-
(-7 % kedvezménnyel)


5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba


OLSCLCD50050, optikai, 5m, ST male - papa, Összekötő, átalakító, LC male - papa, narancs, 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal, LSZH köpeny

Raktáron

Átvehető, szállítható 0-2 munkanapon belül (visszajelzünk!)

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel paraméterek

Termékkód169300045
Gyártókód169300045
AlkalmazásÖsszekötő, átalakító
AzonosítóOLSCLCD50050
CsatlakozóST male - papa
Csatlakózó 2LC male - papa
Egyéb50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal, LSZH köpeny
Garancia12 hó
Hossz5m
Szinnarancs
Tipusoptikai

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 4071.-
WEB nettó ár :3 206.-

Bolti bruttó ár : 4 362.-
Bolti nettó ár : 3 435.-

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): 1-5 db.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): 0-2 munkanap

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Személyes átvétel Dunaharaszti boltunkban.
Üzletünk kisebb raktára miatt előkészítés szükséges. Átvétel 0-2 munkanap.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!