Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel


5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

4 996.-
(-7 % kedvezménnyel)


5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba


OLSCLCD50050, optikai, 5m, ST male - papa, Összekötő, átalakító, LC male - papa, narancs, 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal, LSZH köpeny

Raktáron

Átvehető, szállítható 0-2 munkanapon belül (visszajelzünk!)

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel paraméterek

Termékkód169300045
AlkalmazásÖsszekötő, átalakító
AzonosítóOLSCLCD50050
CsatlakozóST male - papa
Csatlakózó 2LC male - papa
Egyéb50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal, LSZH köpeny
Garancia12 hó
Hossz5m
Szinnarancs
Tipusoptikai

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 4996.-
WEB nettó ár :3 934.-

Bolti bruttó ár : 5 352.-
Bolti nettó ár : 4 214.-

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): 1-5 db.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): 0-2 munkanap

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Személyes átvétel Dunaharaszti boltunkban.
Üzletünk kisebb raktára miatt előkészítés szükséges. Átvétel 0-2 munkanap.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítőkegyéb gyártó

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel

7 155.-

Raktár infó

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel részletekCLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel kosárba

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

13 172.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

PRC HDMI - 2x HDMI elosztó kábel

PRC HDMI - 2x HDMI elosztó kábel

3 613.-

Raktár infó

PRC HDMI - 2x HDMI elosztó kábel részletekPRC HDMI - 2x HDMI elosztó kábel kosárba

Microconnect 2,5m C14 M - C15 F 220V-os tápkábel

Microconnect 2,5m C14 M - C15 F 220V-os tápkábel

6 108.-

Raktár infó

Microconnect 2,5m C14 M - C15 F 220V-os tápkábel részletekMicroconnect 2,5m C14 M - C15 F 220V-os tápkábel kosárba

Roline Gold 2m HDMI - HDMI with Ethernet A-A kábel, fekete, harisnyázott

Roline Gold 2m HDMI - HDMI with Ethernet A-A kábel, fekete, harisnyázott

3 414.-

Raktár infó

Roline Gold 2m HDMI - HDMI with Ethernet A-A kábel, fekete, harisnyázott részletekRoline Gold 2m HDMI - HDMI with Ethernet A-A kábel, fekete, harisnyázott kosárba