Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

15m ST-SC 50/125 Duplex OM2 kábel


15m ST-SC 50/125 Duplex OM2 kábel

11 949.- (-7 % a bolti árból)


15m ST-SC 50/125 Duplex OM2 kábel kosárba


OLSTSCD50150, optikai, 15 m, ST, Összekötő, SC, Elforgatott micro USB csatlakozó

Raktáron

Átvehető, szállítható 0-2 munkanapon belül (visszajelzünk!)

15m ST-SC 50/125 Duplex OM2 kábel paraméterek

Termékkód169310030
AlkalmazásÖsszekötő
AzonosítóOLSTSCD50150
CsatlakozóST
Csatlakózó 2SC
EgyébElforgatott micro USB csatlakozó
Garancia12 hó
Hossz15 m
Tipusoptikai

15m ST-SC 50/125 Duplex OM2 kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 11949.-
WEB nettó ár :9 409.-

Bolti bruttó ár : 12 802.-
Bolti nettó ár : 10 080.-

15m ST-SC 50/125 Duplex OM2 kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): 1-5 db.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): 0-2 munkanap

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Személyes átvétel Dunaharaszti boltunkban.
Üzletünk kisebb raktára miatt előkészítés szükséges. Átvétel 0-2 munkanap.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítőkegyéb gyártó

Microconnect PE011420 2m IEC C14 - IEC C15 monitor hálózati kábel, fekete

Microconnect PE011420 2m IEC C14 - IEC C15 monitor hálózati kábel, fekete

5 626.-

Raktár infó

Microconnect PE011420 2m IEC C14 - IEC C15 monitor hálózati kábel, fekete részletekMicroconnect PE011420 2m IEC C14 - IEC C15 monitor hálózati kábel, fekete kosárba

Nagy sebességű HDMI kábel Ethernettel 15m VGVT34000B150

Nagy sebességű HDMI kábel Ethernettel 15m VGVT34000B150

4 381.-

Raktár infó

Nagy sebességű HDMI kábel Ethernettel 15m VGVT34000B150 részletekNagy sebességű HDMI kábel Ethernettel 15m VGVT34000B150 kosárba

HQ 1,5m 2x RCA Male - 2x RCA Male árnyékolt sztereó audió kábel, fekete

HQ 1,5m 2x RCA Male - 2x RCA Male árnyékolt sztereó audió kábel, fekete

3 699.-

Raktár infó

HQ 1,5m 2x RCA Male - 2x RCA Male árnyékolt sztereó audió kábel, fekete részletekHQ 1,5m 2x RCA Male - 2x RCA Male árnyékolt sztereó audió kábel, fekete kosárba

High Quality HQSS3458/10 10m 3,5mm jack - 2x RCA audio kábel, fekete

High Quality HQSS3458/10 10m 3,5mm jack - 2x RCA audio kábel, fekete

5 463.-

Raktár infó

High Quality HQSS3458/10 10m 3,5mm jack - 2x RCA audio kábel, fekete részletekHigh Quality HQSS3458/10 10m 3,5mm jack - 2x RCA audio kábel, fekete kosárba

Delock 25cm DVI-D 25 papa - VGA mama fordító

Delock 25cm DVI-D 25 papa - VGA mama fordító

6 603.-

Raktár infó

Delock 25cm DVI-D 25 papa - VGA mama fordító részletekDelock 25cm DVI-D 25 papa - VGA mama fordító kosárba