Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

4World 3m USB 3.0 type-A male - USB 3.0 type Micro-B kábel, kék


4World 3m USB 3.0 type-A male - USB 3.0 type Micro-B kábel, kék

1 967.-
(-20 % kedvezménnyel)


4World 3m USB 3.0 type-A male - USB 3.0 type Micro-B kábel, kék kosárba


08965, USB 3.0, 3m, USB 3.0 A male - papa, Összekötő, átalakító, USB 3.0 B Micro male - papa, kék

Raktáron

Átvehető, szállítható 0-2 munkanapon belül (visszajelzünk!)

4World 3m USB 3.0 type-A male - USB 3.0 type Micro-B kábel, kék paraméterek

Termékkód177100199
Gyártó4World
AlkalmazásÖsszekötő, átalakító
Azonosító08965
CsatlakozóUSB 3.0 A male - papa
Csatlakózó 2USB 3.0 B Micro male - papa
Garancia12 hó
Hossz3m
Szinkék
TipusUSB 3.0

4World 3m USB 3.0 type-A male - USB 3.0 type Micro-B kábel, kék ár

WEB bruttó akciós ár : 1967.-
WEB nettó ár :1 549.-

Bolti bruttó ár : 2 459.-
Bolti nettó ár : 1 936.-

4World 3m USB 3.0 type-A male - USB 3.0 type Micro-B kábel, kék készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): 6-25 db.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): 0-2 munkanap

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Személyes átvétel Dunaharaszti boltunkban.
Üzletünk kisebb raktára miatt előkészítés szükséges. Átvétel 0-2 munkanap.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítők4world gyártó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

13 171.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábelSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

3 101.-

Raktár infó

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel részletekSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel kosárba

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 246.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 390.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba