Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

3,5mm jack > 2x RCA átalakító kábel 1,5m-es CAGP22200BK15


3,5mm jack > 2x RCA átalakító kábel 1,5m-es CAGP22200BK15

Utolsó ismert ár: 459.-
(-20 % kedvezménnyel)


3,5mm jack > 2x RCA átalakító kábel 1,5m-es CAGP22200BK15 kosárba


CAGP22200BK15, Audió kábel, 1,5 m, 3,5mm jack male - papa, Összekötő, átalakító, 2x RCA male - papa, fekete black

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

3,5mm jack > 2x RCA átalakító kábel 1,5m-es CAGP22200BK15 paraméterek

Termékkód177300059
GyártóNedis
AlkalmazásÖsszekötő, átalakító
AzonosítóCAGP22200BK15
Csatlakozó3,5mm jack male - papa
Csatlakózó 22x RCA male - papa
Garancia12 hó
Hossz1,5 m
Szinfekete black
TipusAudió kábel

3,5mm jack > 2x RCA átalakító kábel 1,5m-es CAGP22200BK15 ár

WEB bruttó akciós ár : 459.-
WEB nettó ár :362.-

Bolti bruttó ár : 574.-
Bolti nettó ár : 452.-

3,5mm jack > 2x RCA átalakító kábel 1,5m-es CAGP22200BK15 készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítőknedis gyártó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

13 171.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábelSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

3 101.-

Raktár infó

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel részletekSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel kosárba

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 390.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 246.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba