Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783


5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783

5 027.-
(-6 % kedvezménnyel)


5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783 kosárba


11.99.5783, Video, 5m, DisplayPort male - papa, Összekötő, átalakító, HDMI apa, fekete

Raktáron

Átvehető, szállítható 0-2 munkanapon belül (visszajelzünk!)

5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783 paraméterek

Termékkód177300140
GyártóValue
AlkalmazásÖsszekötő, átalakító
Azonosító11.99.5783
CsatlakozóDisplayPort male - papa
Csatlakózó 2HDMI apa
Garancia12+24 hó
Hossz5m
Szinfekete
TipusVideo

5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783 ár

WEB bruttó akciós ár : 5027.-
WEB nettó ár :3 959.-

Bolti bruttó ár : 5 339.-
Bolti nettó ár : 4 204.-

5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783 készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): 1-5 db.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): 0-2 munkanap

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Személyes átvétel Dunaharaszti boltunkban.
Üzletünk kisebb raktára miatt előkészítés szükséges. Átvétel 0-2 munkanap.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítőkvalue gyártó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

13 171.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábelSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

3 101.-

Raktár infó

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel részletekSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel kosárba

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 390.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 246.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba