Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Üzletünk és személyes ügyfélszolgálatunk jelenleg hétköznap 9-15 óra között tart nyitva.
Amennyiben lehetséges az online ügyintézést használják a kommunikációra.
Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

2m Serial D-SUB 9-Pin Female - D-SUB 9-Pin Female kábel, fehér


2m Serial D-SUB 9-Pin Female - D-SUB 9-Pin Female kábel, fehér

Utolsó ismert ár: 608.-
(-20 % kedvezménnyel)


2m Serial D-SUB 9-Pin Female - D-SUB 9-Pin Female kábel, fehér kosárba


MC364B-2M-71157, Soros, 2m, D-Sub 9pin female - mama, Összekötő, D-Sub 9pin female - mama, fehér, Nikkel

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

2m Serial D-SUB 9-Pin Female - D-SUB 9-Pin Female kábel, fehér paraméterek

Termékkód177400155
AlkalmazásÖsszekötő
AzonosítóMC364B-2M-71157
CsatlakozóD-Sub 9pin female - mama
Csatlakózó 2D-Sub 9pin female - mama
EgyébNikkel
Garancia12 hó
Hossz2m
Szinfehér
TipusSoros

2m Serial D-SUB 9-Pin Female - D-SUB 9-Pin Female kábel, fehér ár

WEB bruttó akciós ár : 608.-
WEB nettó ár :479.-

Bolti bruttó ár : 760.-
Bolti nettó ár : 598.-

2m Serial D-SUB 9-Pin Female - D-SUB 9-Pin Female kábel, fehér készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítőkegyéb gyártó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

14 268.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

4 438.-

Raktár infó

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel részletekHama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel kosárba

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz

6 853.-

Raktár infó

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz részletekSymbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz kosárba

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

9 189.-

Raktár infó

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel részletekCLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel kosárba