Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

4World 1,8m SVGA D-Sub15 M/M kábel


4World 1,8m SVGA D-Sub15 M/M kábel

Utolsó ismert ár: 1 345.-
(-20 % kedvezménnyel)


4World 1,8m SVGA D-Sub15 M/M kábel kosárba


04684, VGA, 1,8 m, D-Sub 15pin female - mama, Összekötő, hosszabbító, D-Sub 15pin female - mama, fekete, ferrit gyűrűs

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

4World 1,8m SVGA D-Sub15 M/M kábel paraméterek

Termékkód177414131
Gyártó4World
AlkalmazásÖsszekötő, hosszabbító
Azonosító04684
CsatlakozóD-Sub 15pin female - mama
Csatlakózó 2D-Sub 15pin female - mama
Egyébferrit gyűrűs
Garancia6 hó
Hossz1,8 m
Szinfekete
TipusVGA

4World 1,8m SVGA D-Sub15 M/M kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 1345.-
WEB nettó ár :1 060.-

Bolti bruttó ár : 1 682.-
Bolti nettó ár : 1 324.-

4World 1,8m SVGA D-Sub15 M/M kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítők4world gyártó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

13 171.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábelSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

3 101.-

Raktár infó

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel részletekSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel kosárba

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 390.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 246.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba