Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Üzletünk és személyes ügyfélszolgálatunk jelenleg hétköznap 9-15 óra között tart nyitva.
Amennyiben lehetséges az online ügyintézést használják a kommunikációra.
Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

4World 10m HDMI M - HDMI M 1.4 kábel, fekete


4World 10m HDMI M - HDMI M 1.4 kábel, fekete

Utolsó ismert ár: 3 013.-
(-6 % kedvezménnyel)


4World 10m HDMI M - HDMI M 1.4 kábel, fekete kosárba


08608, HDMI, 10 m, HDMI A papa, Összekötő, HDMI A papa, fekete

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

4World 10m HDMI M - HDMI M 1.4 kábel, fekete paraméterek

Termékkód177414155
Gyártó4World
AlkalmazásÖsszekötő
Azonosító08608
CsatlakozóHDMI A papa
Csatlakózó 2HDMI A papa
Garancia1 hó
Hossz10 m
Szinfekete
TipusHDMI

4World 10m HDMI M - HDMI M 1.4 kábel, fekete ár

WEB bruttó akciós ár : 3013.-
WEB nettó ár :2 373.-

Bolti bruttó ár : 3 200.-
Bolti nettó ár : 2 520.-

4World 10m HDMI M - HDMI M 1.4 kábel, fekete készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítők4world gyártó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

14 268.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

4 438.-

Raktár infó

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel részletekHama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel kosárba

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz

6 853.-

Raktár infó

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz részletekSymbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz kosárba

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

9 189.-

Raktár infó

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel részletekCLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel kosárba