Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

2x SATA II hátlapi kivezetés


2x SATA II hátlapi kivezetés

Utolsó ismert ár: 1 274.-
(-20 % kedvezménnyel)


2x SATA II hátlapi kivezetés kosárba


93046, SATA, 2x SATA, Belső összekötő, 2x SATA, piros, Belső SATA csatlakozó kivezetése hátlapi SATA csatlakozóra

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

2x SATA II hátlapi kivezetés paraméterek

Termékkód177500020
AlkalmazásBelső összekötő
Azonosító93046
Csatlakozó2x SATA
Csatlakózó 22x SATA
EgyébBelső SATA csatlakozó kivezetése hátlapi SATA csatlakozóra
Garancia6 hó
Szinpiros
TipusSATA

2x SATA II hátlapi kivezetés ár

WEB bruttó akciós ár : 1274.-
WEB nettó ár :1 004.-

Bolti bruttó ár : 1 593.-
Bolti nettó ár : 1 254.-

2x SATA II hátlapi kivezetés készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítőkegyéb gyártó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

13 171.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábelSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

3 101.-

Raktár infó

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel részletekSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel kosárba

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 390.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 246.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba