Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

4World 1m USB 2.0 iPad / iPhone / iPod adat/töltő kábel, fehér


4World 1m USB 2.0 iPad / iPhone / iPod adat/töltő kábel, fehér

1 148.-
(-20 % kedvezménnyel)


4World 1m USB 2.0 iPad / iPhone / iPod adat/töltő kábel, fehér kosárba


07933, USB 2.0, 1 m, USB 2.0-A male-papa, Adat, töltő kábel, Apple 30 pin male-papa, fehér, Kompatibilis eszközök:APPLE: iPad; iPad 2; iPhone 4G; iPhone 4S; iPhone 3GS; iPhone 3G; iPhone 2G; iPod touch 1 - 4 gen.; iPod nano 1-5 gen.; iPod classic 80/120/160GB; iPod photo 20/30/40/60GB

Raktáron

Átvehető, szállítható 0-2 munkanapon belül (visszajelzünk!)

4World 1m USB 2.0 iPad / iPhone / iPod adat/töltő kábel, fehér paraméterek

Termékkód177500059
Gyártó4World
AlkalmazásAdat, töltő kábel
Azonosító07933
CsatlakozóUSB 2.0-A male-papa
Csatlakózó 2Apple 30 pin male-papa
EgyébKompatibilis eszközök:APPLE: iPad; iPad 2; iPhone 4G; iPhone 4S; iPhone 3GS; iPhone 3G; iPhone 2G; iPod touch 1 - 4 gen.; iPod nano 1-5 gen.; iPod classic 80/120/160GB; iPod photo 20/30/40/60GB
Garancia12 hó
Hossz1 m
Szinfehér
TipusUSB 2.0

4World 1m USB 2.0 iPad / iPhone / iPod adat/töltő kábel, fehér ár

WEB bruttó akciós ár : 1148.-
WEB nettó ár :904.-

Bolti bruttó ár : 1 435.-
Bolti nettó ár : 1 130.-

4World 1m USB 2.0 iPad / iPhone / iPod adat/töltő kábel, fehér készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): 6-25 db.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): 0-2 munkanap

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Személyes átvétel Dunaharaszti boltunkban.
Üzletünk kisebb raktára miatt előkészítés szükséges. Átvétel 0-2 munkanap.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítők4world gyártó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

13 172.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábelSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

3 101.-

Raktár infó

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel részletekSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel kosárba

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

4 438.-

Raktár infó

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel részletekHama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel kosárba

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 390.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba