Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

4World tápkábel PCIE VGA-hoz 6pin - 2x molex


4World tápkábel PCIE VGA-hoz 6pin - 2x molex

Utolsó ismert ár: 492.-
(-20 % kedvezménnyel)


4World tápkábel PCIE VGA-hoz 6pin - 2x molex kosárba


06128, Tápellátás, 0,15 m, molex 4 pin papa x2, Összekötő, átalakító, PCI-Express 6-pin mama, piros,sárga,fehér

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

4World tápkábel PCIE VGA-hoz 6pin - 2x molex paraméterek

Termékkód177600060
Gyártó4World
AlkalmazásÖsszekötő, átalakító
Azonosító06128
Csatlakozómolex 4 pin papa x2
Csatlakózó 2PCI-Express 6-pin mama
Garancia1 hó
Hossz0,15 m
Szinpiros,sárga,fehér
TipusTápellátás

4World tápkábel PCIE VGA-hoz 6pin - 2x molex ár

WEB bruttó akciós ár : 492.-
WEB nettó ár :388.-

Bolti bruttó ár : 615.-
Bolti nettó ár : 484.-

4World tápkábel PCIE VGA-hoz 6pin - 2x molex készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítők4world gyártó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

13 171.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábelSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

3 101.-

Raktár infó

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel részletekSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel kosárba

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 390.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 246.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba