Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Üzletünk és személyes ügyfélszolgálatunk jelenleg hétköznap 9-15 óra között tart nyitva.
Amennyiben lehetséges az online ügyintézést használják a kommunikációra.
Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

4World 15cm Molex - SATA tápkábel átalakító


4World 15cm Molex - SATA tápkábel átalakító

Utolsó ismert ár: 327.-
(-20 % kedvezménnyel)


4World 15cm Molex - SATA tápkábel átalakító kosárba


06857, SATA 3, 0,15 m, SATA 15 pin papa - male, Összekötő, átalakító, molex 4 pin papa, piros,sárga,fekete

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

4World 15cm Molex - SATA tápkábel átalakító paraméterek

Termékkód177600077
Gyártó4World
AlkalmazásÖsszekötő, átalakító
Azonosító06857
CsatlakozóSATA 15 pin papa - male
Csatlakózó 2molex 4 pin papa
Garancia12+12 hó
Hossz0,15 m
Szinpiros,sárga,fekete
TipusSATA 3

4World 15cm Molex - SATA tápkábel átalakító ár

WEB bruttó akciós ár : 327.-
WEB nettó ár :258.-

Bolti bruttó ár : 409.-
Bolti nettó ár : 322.-

4World 15cm Molex - SATA tápkábel átalakító készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítők4world gyártó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

14 268.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel

7 880.-

Raktár infó

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel részletekCLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 1m kábel kosárba

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

4 438.-

Raktár infó

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel részletekHama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel kosárba

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

9 189.-

Raktár infó

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel részletekCLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel kosárba