Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

4World 1,8m 220V notebook hálózati tápkábel


4World 1,8m 220V notebook hálózati tápkábel

Utolsó ismert ár: 839.-
(-20 % kedvezménnyel)


4World 1,8m 220V notebook hálózati tápkábel kosárba


05263, Tápellátás, 1,8 m, EURO Plug (10A), Összekötő, IEC320 C5, fekete

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

4World 1,8m 220V notebook hálózati tápkábel paraméterek

Termékkód177700048
Gyártó4World
AlkalmazásÖsszekötő
Azonosító05263
CsatlakozóEURO Plug (10A)
Csatlakózó 2IEC320 C5
Garancia12 hó
Hossz1,8 m
Szinfekete
TipusTápellátás

4World 1,8m 220V notebook hálózati tápkábel ár

WEB bruttó akciós ár : 839.-
WEB nettó ár :661.-

Bolti bruttó ár : 1 049.-
Bolti nettó ár : 826.-

4World 1,8m 220V notebook hálózati tápkábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítők4world gyártó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

14 269.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

4 438.-

Raktár infó

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel részletekHama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel kosárba

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz

6 853.-

Raktár infó

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz részletekSymbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz kosárba

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

9 445.-

Raktár infó

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel részletekCLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel kosárba