Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

4World 0,9m SATA3 'L-L'-alakú kábel, jobbos


4World 0,9m SATA3 'L-L'-alakú kábel, jobbos

Utolsó ismert ár: 327.-
(-20 % kedvezménnyel)


4World 0,9m SATA3 'L-L'-alakú kábel, jobbos kosárba


08563, SATA 3, 0,9m, SATA 7-pin apa L alakú, Összekötő, SATA 7-pin apa L alakú, piros, 6 Gb/s

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

4World 0,9m SATA3 'L-L'-alakú kábel, jobbos paraméterek

Termékkód177810036
Gyártó4World
AlkalmazásÖsszekötő
Azonosító08563
CsatlakozóSATA 7-pin apa L alakú
Csatlakózó 2SATA 7-pin apa L alakú
Egyéb6 Gb/s
Garancia12+12 hó
Hossz0,9m
Szinpiros
TipusSATA 3

4World 0,9m SATA3 'L-L'-alakú kábel, jobbos ár

WEB bruttó akciós ár : 327.-
WEB nettó ár :258.-

Bolti bruttó ár : 409.-
Bolti nettó ár : 322.-

4World 0,9m SATA3 'L-L'-alakú kábel, jobbos készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítők4world gyártó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

13 171.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábelSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel

3 101.-

Raktár infó

Sony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel részletekSony CP-AB300B 3m fekete AB USB kábel kosárba

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 390.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150H 1,5m szürke szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábelSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel

4 246.-

Raktár infó

Sony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel részletekSony CP-ABLP150N 1,5m pezsgő szövetborítású lightning és normal 2 in 1 AB USB kábel kosárba