Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Maradjon otthon! • SEGÍTÜNK! • Vásároljon a webshopból és ingyen kiszállítjuk Dunaharaszti, Taksony, Soroksár, Némedi területén!
Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

2m HD15p-15m + 2xPS2 KWM Switch kábel


2m HD15p-15m + 2xPS2 KWM Switch kábel

Utolsó ismert ár: 3 316.-
(-6 % kedvezménnyel)


2m HD15p-15m + 2xPS2 KWM Switch kábel kosárba


68012, VGA, 2 m, HD 15 pin male, PS2 male x 2, Összekötő, HD 15 pin male, PS2 male x 2, Szürke

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

2m HD15p-15m + 2xPS2 KWM Switch kábel paraméterek

Termékkód178000065
AlkalmazásÖsszekötő
Azonosító68012
CsatlakozóHD 15 pin male, PS2 male x 2
Csatlakózó 2HD 15 pin male, PS2 male x 2
Garancia12 hó
Hossz2 m
SzinSzürke
TipusVGA

2m HD15p-15m + 2xPS2 KWM Switch kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 3316.-
WEB nettó ár :2 612.-

Bolti bruttó ár : 3 520.-
Bolti nettó ár : 2 772.-

2m HD15p-15m + 2xPS2 KWM Switch kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítőkegyéb gyártó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

4 071.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel

14 268.-

Raktár infó

Inakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel részletekInakustik 0042302 Premium 2m High Speed HDMI kábel kosárba

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

4 438.-

Raktár infó

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel részletekHama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel kosárba

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz

6 853.-

Raktár infó

Symbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz részletekSymbol CBA-U01-S07ZAR USB kábel vonalkód olvasóhoz kosárba

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel

9 445.-

Raktár infó

CLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel részletekCLUB3D HDMI 2.1 - Ultra High Speed HDMI 10K 120Hz 2m kábel kosárba