Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Optic 3m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel


Optic 3m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Utolsó ismert ár: 3 556.-
(-7 % kedvezménnyel)


Optic 3m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel kosárba


Optic 3m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

Optic 3m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel paraméterek

TermékkódR108885
Gyártókód108885
GyártóOPTIC
Alap színSárga
FormátumNormál
Kábel hosszúság

Optic 3m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 3556.-
WEB nettó ár :2 800.-https://www.pcnoti.hu/termek/R108885/optic-3m-lc-upc-lc-upc-sm-9-125-os2-lsoh-dlx-optikai-patch-kabel