Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Optic 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel


Optic 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Utolsó ismert ár: 3 044.-
(-7 % kedvezménnyel)


Optic 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel kosárba


Optic 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.


Optic 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel további információk

Optikai szálfajta: 9/125 SM - OS2
 
Optikai csatlakozó: LC/UPC <=> SC/UPC
 
Duplexitás: DLX (dupla)
 
Hosszúság: 2 m
 
Kábelköpeny anyaga: LSOH / LSZH (alacsony füst, halogénmentes)
 
Szín: sárga
 
Megfelelőség: RoHS
 
Márka: OptiC

Optic 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel paraméterek

TermékkódR108888
Gyártókód108888
GyártóOPTIC
Alap színSárga
FormátumNormál
Kábel hosszúság

Optic 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 3044.-
WEB nettó ár :2 397.-https://www.pcnoti.hu/termek/R108888/optic-2m-lc-upc-sc-upc-sm-9-125-os2-lsoh-dlx-optikai-patch-kabel