Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Optic 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel


Optic 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Utolsó ismert ár: 2 603.-
(-7 % kedvezménnyel)


Optic 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel kosárba


Optic 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

Optic 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel paraméterek

TermékkódR108889
Gyártókód108889
GyártóOPTIC
Alap színSárga
FormátumNormál
Kábel hosszúság

Optic 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 2603.-
WEB nettó ár :2 050.-https://www.pcnoti.hu/termek/R108889/optic-2m-sc-upc-sc-upc-sm-9-125-os2-lsoh-dlx-optikai-patch-kabel