Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Optic 2m SC/UPC - ST/UPC SM 62,5/125 OS1 DLX Optikai Patch kábel


Optic 2m SC/UPC - ST/UPC SM 62,5/125 OS1 DLX Optikai Patch kábel

Utolsó ismert ár: 2 675.-
(-7 % kedvezménnyel)


Optic 2m SC/UPC - ST/UPC SM 62,5/125 OS1 DLX Optikai Patch kábel kosárba


Optic 2m SC/UPC - ST/UPC SM 62,5/125 OS1 DLX Optikai Patch kábel

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.


Optic 2m SC/UPC - ST/UPC SM 62,5/125 OS1 DLX Optikai Patch kábel további információk

A kép illusztráció. A termék ettől a valóságban eltérhet.
 
Optikai szálfajta: 62,5/125 SM - OS1
 
Optikai csatlakozó: SC/UPC <=> ST/UPC
 
Duplexitás: DLX (dupla)
 
Hosszúság: 2 m

Optic 2m SC/UPC - ST/UPC SM 62,5/125 OS1 DLX Optikai Patch kábel paraméterek

TermékkódR114033
Gyártókód114033
GyártóOPTIC
FunkcióHálózat
Kábel hosszúság

Optic 2m SC/UPC - ST/UPC SM 62,5/125 OS1 DLX Optikai Patch kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 2675.-
WEB nettó ár :2 107.-https://www.pcnoti.hu/termek/R114033/optic-2m-sc-upc-st-upc-sm-62-5-125-os1-dlx-optikai-patch-kabel