Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel


Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Utolsó ismert ár: 3 200.-
(-7 % kedvezménnyel)


Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel kosárba


Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.


Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel további információk

Optikai szálfajta: 50/125 MM - OM3
 
Optikai csatlakozó: LC/UPC <=> LC/UPC
 
Duplexitás: DLX (dupla)
 
Hosszúság: 1 m
 
Kábelköpeny anyaga: LSOH / LSZH (alacsony füst, halogénmentes)
 
Átmérő: 2 mm
 
Szín: zöld
 
Megfelelőség: RoHS
 
Márka: OptiC

Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel paraméterek

TermékkódR126980
Gyártókód126980
GyártóOPTIC
Csatlakozó 1LC/UPC
Csatlakozó 2LC/UPC
FormátumSzerelt
Kábel hosszúság

Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 3200.-
WEB nettó ár :2 520.-

Bolti bruttó ár : 3 429.-
Bolti nettó ár : 2 700.-

Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!