Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel


Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel

4 281.-
(-7 % kedvezménnyel)


Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel kosárba

Raktáron

Átvehető, szállítható 0-2 munkanapon belül (visszajelzünk!)


Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel további információk

Tulajdonságok:

  • Optikai kábel
  • Szín: fekete
  • Hossz: 3 m

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel paraméterek

TermékkódR145256
GyártóHAMA
Alap színFekete
Csatlakozó 1ODT
Kábel hosszúság

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 4281.-
WEB nettó ár :3 371.-

Bolti bruttó ár : 4 588.-
Bolti nettó ár : 3 613.-

Hama 127113 AVINITY [2] 3,0m ODT optikai kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Van
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): 0-2 munkanap

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Személyes átvétel Dunaharaszti boltunkban.
Üzletünk kisebb raktára miatt előkészítés szükséges. Átvétel 0-2 munkanap.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

KábelKiegészítőkhama gyártó

3SIXT 1m USB A-microB/Lighting/USB-C kábel, textil borítású

3SIXT 1m USB A-microB/Lighting/USB-C kábel, textil borítású

5 842.-

Raktár infó

3SIXT 1m USB A-microB/Lighting/USB-C kábel, textil borítású részletek3SIXT 1m USB A-microB/Lighting/USB-C kábel, textil borítású kosárba

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel

5 041.-

Raktár infó

5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel részletek5m Optikai patch SC-LC 50/125 duplex kábel kosárba

Hama 44237 2 eres 5m fehér "piskóta" hálózati kábel

Hama 44237 2 eres 5m fehér "piskóta" hálózati kábel

3 016.-

Raktár infó

Hama 44237 2 eres 5m fehér "piskóta" hálózati kábel részletekHama 44237 2 eres 5m fehér "piskóta" hálózati kábel kosárba

Kültéri Cat.5E UTP kábel 100 méteres dobon

Kültéri Cat.5E UTP kábel 100 méteres dobon

14 224.-

Raktár infó

Kültéri Cat.5E UTP kábel 100 méteres dobon részletekKültéri Cat.5E UTP kábel 100 méteres dobon kosárba

5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783

5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783

5 027.-

Raktár infó

5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783 részletek5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783 kosárba