Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Optic 2m LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel


Optic 2m LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

3 699.-
(-7 % kedvezménnyel)


Optic 2m LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel kosárba


Optic 2m LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Raktáron

Átvehető, szállítható 0-2 munkanapon belül (visszajelzünk!)

Optic 2m LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel paraméterek

TermékkódR185010
Gyártókód185010
GyártóOPTIC

Optic 2m LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 3699.-
WEB nettó ár :2 913.-https://www.pcnoti.hu/termek/R185010/optic-2m-lc-upc-st-upc-sm-9-125-os2-lsoh-dlx-optikai-patch-kabel