Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Huawei SFP-GE-LX-SM1490-BIDI 1.25G Single mode 1490/1310nm 10 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul


Huawei SFP-GE-LX-SM1490-BIDI 1.25G Single mode 1490/1310nm 10 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul

Utolsó ismert ár: 74 250.-
(-7 % kedvezménnyel)

Huawei SFP-GE-LX-SM1490-BIDI 1.25G Single mode 1490/1310nm 10 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul kosárba


Huawei SFP-GE-LX-SM1490-BIDI 1.25G Single mode 1490/1310nm 10 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

Huawei SFP-GE-LX-SM1490-BIDI 1.25G Single mode 1490/1310nm 10 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul paraméterek

TermékkódR199780
Gyártókód199780
GyártóHUAWEI

Huawei SFP-GE-LX-SM1490-BIDI 1.25G Single mode 1490/1310nm 10 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul ár

WEB bruttó akciós ár : 74250.-
WEB nettó ár :58 465.-

Bolti bruttó ár : 79 553.-
Bolti nettó ár : 62 640.-

Huawei SFP-GE-LX-SM1490-BIDI 1.25G Single mode 1490/1310nm 10 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

https://www.pcnoti.hu/termek/R199780/huawei-sfp-ge-lx-sm1490-bidi-1-25g-single-mode-1490-1310nm-10-km-tavolsag-lc-bidi-esfp-optikai-modul