Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Huawei SFP-FE-LX-SM1550-BIDI Fast Ethernet Single mode 1550/1310nm 15 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul


Huawei SFP-FE-LX-SM1550-BIDI Fast Ethernet Single mode 1550/1310nm 15 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul

Utolsó ismert ár: 40 084.-
(-7 % kedvezménnyel)

Huawei SFP-FE-LX-SM1550-BIDI Fast Ethernet Single mode 1550/1310nm 15 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul kosárba


Huawei SFP-FE-LX-SM1550-BIDI Fast Ethernet Single mode 1550/1310nm 15 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

Huawei SFP-FE-LX-SM1550-BIDI Fast Ethernet Single mode 1550/1310nm 15 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul paraméterek

TermékkódR199783
Gyártókód199783
GyártóHUAWEI

Huawei SFP-FE-LX-SM1550-BIDI Fast Ethernet Single mode 1550/1310nm 15 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul ár

WEB bruttó akciós ár : 40084.-
WEB nettó ár :31 563.-

Bolti bruttó ár : 42 947.-
Bolti nettó ár : 33 817.-

Huawei SFP-FE-LX-SM1550-BIDI Fast Ethernet Single mode 1550/1310nm 15 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

https://www.pcnoti.hu/termek/R199783/huawei-sfp-fe-lx-sm1550-bidi-fast-ethernet-single-mode-1550-1310nm-15-km-tavolsag-lc-bidi-esfp-optikai-modul