Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip


3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip

Utolsó ismert ár: 4 481.-
(-7 % kedvezménnyel)


3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip kosárba


254413, Optikai kábel, LC / LC, 3m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip paraméterek

Termékkód169300006
GyártóEquip
1Optikai kábel
2LC / LC
33m
Azonosító254413
Garancia1 hó

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip ár

WEB bruttó akciós ár : 4481.-
WEB nettó ár :3 529.-

Bolti bruttó ár : 4 801.-
Bolti nettó ár : 3 780.-

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

Hálózat Kábel Dugo Alj PaszivHálózatequip gyártó

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45

3 115.-

Raktár infó

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45 részletekEquip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45 kosárba

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

14 765.-

Raktár infó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel részletek100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel kosárba

UTP CAT6 lengőkábel 100m

UTP CAT6 lengőkábel 100m

8 372.-

Raktár infó

UTP CAT6 lengőkábel 100m részletekUTP CAT6 lengőkábel 100m kosárba

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

12 947.-

Raktár infó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m részletekUTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m kosárba

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

32 260.-

Raktár infó

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e részletek305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e kosárba