Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Üzletünk és személyes ügyfélszolgálatunk jelenleg hétköznap 9-15 óra között tart nyitva.
Amennyiben lehetséges az online ügyintézést használják a kommunikációra.
Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip


3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip

Utolsó ismert ár: 4 523.-
(-6 % kedvezménnyel)


3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip kosárba


254413, Optikai kábel, LC / LC, 3m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip paraméterek

Termékkód169300006
GyártóEquip
1Optikai kábel
2LC / LC
33m
Azonosító254413
Garancia1 hó

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip ár

WEB bruttó akciós ár : 4523.-
WEB nettó ár :3 562.-

Bolti bruttó ár : 4 801.-
Bolti nettó ár : 3 780.-

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

Hálózat Kábel Dugo Alj PaszivHálózatequip gyártó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

11 368.-

Raktár infó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m részletekUTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m kosárba

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

13 288.-

Raktár infó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel részletek100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel kosárba

100m kültéri FTP kábel CAT5

100m kültéri FTP kábel CAT5

13 567.-

Raktár infó

100m kültéri FTP kábel CAT5 részletek100m kültéri FTP kábel CAT5 kosárba

UTP CAT6 lengőkábel 100m

UTP CAT6 lengőkábel 100m

8 449.-

Raktár infó

UTP CAT6 lengőkábel 100m részletekUTP CAT6 lengőkábel 100m kosárba

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45

3 142.-

Raktár infó

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45 részletekEquip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45 kosárba