Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip


3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip

Utolsó ismert ár: 4 481.- (-7 % a bolti árból)


3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip kosárba


254413, Optikai kábel, LC / LC, 3m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip paraméterek

Termékkód169300006
GyártóEquip
1Optikai kábel
2LC / LC
33m
Azonosító254413
Garancia1 hó

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip ár

WEB bruttó akciós ár : 4481.-
WEB nettó ár :3 529.-
Bolti bruttó ár : 4 801.-

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

Hálózat Kábel Dugo Alj PaszivHálózatequip gyártó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

12 947.-

Raktár infó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m részletekUTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m kosárba

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

13 912.-

Raktár infó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel részletek100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel kosárba

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

5 070.-

Raktár infó

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő részletekLengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő kosárba

100m fali merev UTP kábel CAT5e

100m fali merev UTP kábel CAT5e

5 327.-

Raktár infó

100m fali merev UTP kábel CAT5e részletek100m fali merev UTP kábel CAT5e kosárba

Lanberg 305m CAT6 UTP fali merev kábel, szürke

Lanberg 305m CAT6 UTP fali merev kábel, szürke

15 591.-

Raktár infó

Lanberg 305m CAT6 UTP fali merev kábel, szürke részletekLanberg 305m CAT6 UTP fali merev kábel, szürke kosárba