Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

2m optikai kábel SC-ST 50/125 Duplex Gembird CFO-STSC-OM2-2M


2m optikai kábel SC-ST 50/125 Duplex Gembird CFO-STSC-OM2-2M

Utolsó ismert ár: 4 609.-
(-7 % kedvezménnyel)


2m optikai kábel SC-ST 50/125 Duplex Gembird CFO-STSC-OM2-2M kosárba


CFO-STSC-OM2-2M, Optikai kábel, SC / ST, 2m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

2m optikai kábel SC-ST 50/125 Duplex Gembird CFO-STSC-OM2-2M paraméterek

Termékkód169300009
GyártóGembird
1Optikai kábel
2SC / ST
32m
AzonosítóCFO-STSC-OM2-2M
Garancia12+12 hó

2m optikai kábel SC-ST 50/125 Duplex Gembird CFO-STSC-OM2-2M ár

WEB bruttó akciós ár : 4609.-
WEB nettó ár :3 630.-

Bolti bruttó ár : 4 938.-
Bolti nettó ár : 3 888.-

2m optikai kábel SC-ST 50/125 Duplex Gembird CFO-STSC-OM2-2M készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

Hálózat Kábel Dugo Alj PaszivHálózatgembird gyártó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

13 912.-

Raktár infó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel részletek100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel kosárba

UTP CAT6 lengőkábel 100m

UTP CAT6 lengőkábel 100m

7 287.-

Raktár infó

UTP CAT6 lengőkábel 100m részletekUTP CAT6 lengőkábel 100m kosárba

100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas

100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas

15 286.-

Raktár infó

100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas részletek100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas kosárba

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

32 261.-

Raktár infó

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e részletek305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e kosárba

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke

4 882.-

Raktár infó

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke részletekGembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke kosárba