Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

2m optikai kábel SC-ST 50/125 Duplex Gembird CFO-STSC-OM2-2M


2m optikai kábel SC-ST 50/125 Duplex Gembird CFO-STSC-OM2-2M

Utolsó ismert ár: 4 609.- (-7 % a bolti árból)


2m optikai kábel SC-ST 50/125 Duplex Gembird CFO-STSC-OM2-2M kosárba


CFO-STSC-OM2-2M, Optikai kábel, SC / ST, 2m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

2m optikai kábel SC-ST 50/125 Duplex Gembird CFO-STSC-OM2-2M paraméterek

Termékkód169300009
GyártóGembird
1Optikai kábel
2SC / ST
32m
AzonosítóCFO-STSC-OM2-2M
Garancia12+12 hó

2m optikai kábel SC-ST 50/125 Duplex Gembird CFO-STSC-OM2-2M ár

WEB bruttó akciós ár : 4609.-
WEB nettó ár :3 630.-
Bolti bruttó ár : 4 938.-

2m optikai kábel SC-ST 50/125 Duplex Gembird CFO-STSC-OM2-2M készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

Hálózat Kábel Dugo Alj PaszivHálózatgembird gyártó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

12 947.-

Raktár infó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m részletekUTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m kosárba

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

13 912.-

Raktár infó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel részletek100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel kosárba

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

5 070.-

Raktár infó

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő részletekLengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő kosárba

nBase 305m UTP kábel CAT5e az ár 305m-re értendő NB-C5E-305

nBase 305m UTP kábel CAT5e az ár 305m-re értendő NB-C5E-305

11 011.-

Raktár infó

nBase 305m UTP kábel CAT5e az ár 305m-re értendő NB-C5E-305 részleteknBase 305m UTP kábel CAT5e az ár 305m-re értendő NB-C5E-305 kosárba

Linkbasic 305m CAT6 fali merev árnyékolt réz UTP kábel

Linkbasic 305m CAT6 fali merev árnyékolt réz UTP kábel

55 400.-

Raktár infó

Linkbasic 305m CAT6 fali merev árnyékolt réz UTP kábel részletekLinkbasic 305m CAT6 fali merev árnyékolt réz UTP kábel kosárba