Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

10m optikai kábel LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125


10m optikai kábel LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125

6 145.- (-7 % a bolti árból)


10m optikai kábel LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125 kosárba


CFO-LCST-OM2-10, Optikai kábel, LC / ST, 10m

Raktáron

Átvehető, szállítható 0-2 munkanapon belül (visszajelzünk!)

10m optikai kábel LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125 paraméterek

Termékkód169300020
1Optikai kábel
2LC / ST
310m
AzonosítóCFO-LCST-OM2-10
Garancia12+12 hó

10m optikai kábel LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125 ár

WEB bruttó akciós ár : 6145.-
WEB nettó ár :4 839.-
Bolti bruttó ár : 6 584.-

10m optikai kábel LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125 készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): 1-5 db.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): 0-2 munkanap

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Személyes átvétel Dunaharaszti boltunkban.
Üzletünk kisebb raktára miatt előkészítés szükséges. Átvétel 0-2 munkanap.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

Hálózat Kábel Dugo Alj PaszivHálózategyéb gyártó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

12 947.-

Raktár infó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m részletekUTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m kosárba

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

13 912.-

Raktár infó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel részletek100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel kosárba

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

5 070.-

Raktár infó

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő részletekLengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő kosárba

nBase 305m UTP kábel CAT5e az ár 305m-re értendő NB-C5E-305

nBase 305m UTP kábel CAT5e az ár 305m-re értendő NB-C5E-305

11 011.-

Raktár infó

nBase 305m UTP kábel CAT5e az ár 305m-re értendő NB-C5E-305 részleteknBase 305m UTP kábel CAT5e az ár 305m-re értendő NB-C5E-305 kosárba

Linkbasic 305m CAT6 fali merev árnyékolt réz UTP kábel

Linkbasic 305m CAT6 fali merev árnyékolt réz UTP kábel

55 400.-

Raktár infó

Linkbasic 305m CAT6 fali merev árnyékolt réz UTP kábel részletekLinkbasic 305m CAT6 fali merev árnyékolt réz UTP kábel kosárba