Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

3m 50/125 LC-ST optikai kábel


3m 50/125 LC-ST optikai kábel

2 959.-
(-6 % kedvezménnyel)


3m 50/125 LC-ST optikai kábel kosárba


254213, Optikai kábel, LC / ST, 3m

Raktáron

Átvehető, szállítható 0-2 munkanapon belül (visszajelzünk!)

3m 50/125 LC-ST optikai kábel paraméterek

Termékkód169300024
1Optikai kábel
2LC / ST
33m
Azonosító254213
Garancia12+12 hó

3m 50/125 LC-ST optikai kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 2959.-
WEB nettó ár :2 330.-

Bolti bruttó ár : 3 139.-
Bolti nettó ár : 2 472.-

3m 50/125 LC-ST optikai kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): 1-5 db.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): 0-2 munkanap

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Személyes átvétel Dunaharaszti boltunkban.
Üzletünk kisebb raktára miatt előkészítés szükséges. Átvétel 0-2 munkanap.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

Hálózat Kábel Dugo Alj PaszivHálózategyéb gyártó

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45

3 142.-

Raktár infó

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45 részletekEquip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45 kosárba

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

13 052.-

Raktár infó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m részletekUTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m kosárba

100m kültéri FTP kábel CAT5

100m kültéri FTP kábel CAT5

13 816.-

Raktár infó

100m kültéri FTP kábel CAT5 részletek100m kültéri FTP kábel CAT5 kosárba

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

32 559.-

Raktár infó

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e részletek305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e kosárba

Lanberg 305m CAT6 UTP fali merev kábel, szürke

Lanberg 305m CAT6 UTP fali merev kábel, szürke

14 462.-

Raktár infó

Lanberg 305m CAT6 UTP fali merev kábel, szürke részletekLanberg 305m CAT6 UTP fali merev kábel, szürke kosárba