Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Kedves vásárlóink! Üzletünk és személyes ügyfélszolgálatunk 2020. augusztus 17-23. között szabadság miatt zárva tart.
Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

3m 50/125 LC-ST optikai kábel


3m 50/125 LC-ST optikai kábel

Utolsó ismert ár: 2 930.-
(-7 % kedvezménnyel)


3m 50/125 LC-ST optikai kábel kosárba


254213, Optikai kábel, LC / ST, 3m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

3m 50/125 LC-ST optikai kábel paraméterek

Termékkód169300024
Gyártókód169300024
1Optikai kábel
2LC / ST
33m
Azonosító254213
Garancia12+12 hó

3m 50/125 LC-ST optikai kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 2930.-
WEB nettó ár :2 308.-

Bolti bruttó ár : 3 139.-
Bolti nettó ár : 2 472.-

3m 50/125 LC-ST optikai kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!