Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

3m 50/125 LC-ST optikai kábel


3m 50/125 LC-ST optikai kábel

2 931.- (-7 % a bolti árból)


3m 50/125 LC-ST optikai kábel kosárba


254213, Optikai kábel, LC / ST, 3m

Raktáron

Átvehető, szállítható 0-2 munkanapon belül (visszajelzünk!)

3m 50/125 LC-ST optikai kábel paraméterek

Termékkód169300024
1Optikai kábel
2LC / ST
33m
Azonosító254213
Garancia12+12 hó

3m 50/125 LC-ST optikai kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 2931.-
WEB nettó ár :2 308.-

Bolti bruttó ár : 3 139.-
Bolti nettó ár : 2 472.-

3m 50/125 LC-ST optikai kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): 1-5 db.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): 0-2 munkanap

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Személyes átvétel Dunaharaszti boltunkban.
Üzletünk kisebb raktára miatt előkészítés szükséges. Átvétel 0-2 munkanap.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

Hálózat Kábel Dugo Alj PaszivHálózategyéb gyártó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

13 912.-

Raktár infó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel részletek100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel kosárba

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

5 070.-

Raktár infó

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő részletekLengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő kosárba

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke

4 882.-

Raktár infó

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke részletekGembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke kosárba

100m fali merev UTP kábel CAT5e

100m fali merev UTP kábel CAT5e

5 327.-

Raktár infó

100m fali merev UTP kábel CAT5e részletek100m fali merev UTP kábel CAT5e kosárba

100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas

100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas

15 286.-

Raktár infó

100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas részletek100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas kosárba