Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

3m 50/125 LC-ST optikai kábel


3m 50/125 LC-ST optikai kábel

Utolsó ismert ár: 2 931.-
(-7 % kedvezménnyel)


3m 50/125 LC-ST optikai kábel kosárba


254213, Optikai kábel, LC / ST, 3m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

3m 50/125 LC-ST optikai kábel paraméterek

Termékkód169300024
1Optikai kábel
2LC / ST
33m
Azonosító254213
Garancia12+12 hó

3m 50/125 LC-ST optikai kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 2931.-
WEB nettó ár :2 308.-

Bolti bruttó ár : 3 139.-
Bolti nettó ár : 2 472.-

3m 50/125 LC-ST optikai kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

Hálózat Kábel Dugo Alj PaszivHálózategyéb gyártó

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

5 070.-

Raktár infó

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő részletekLengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő kosárba

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

13 912.-

Raktár infó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel részletek100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel kosárba

100m kültéri FTP kábel CAT5

100m kültéri FTP kábel CAT5

13 691.-

Raktár infó

100m kültéri FTP kábel CAT5 részletek100m kültéri FTP kábel CAT5 kosárba

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

12 947.-

Raktár infó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m részletekUTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m kosárba

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

32 261.-

Raktár infó

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e részletek305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e kosárba