Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

2m 50/125 LC-ST optikai kábel Digitus DK-2531-02


2m 50/125 LC-ST optikai kábel Digitus DK-2531-02

Utolsó ismert ár: 2 931.- (-7 % a bolti árból)


2m 50/125 LC-ST optikai kábel Digitus DK-2531-02 kosárba


DK-2531-02, Optikai kábel, LC / ST, 2m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

2m 50/125 LC-ST optikai kábel Digitus DK-2531-02 paraméterek

Termékkód169300025
GyártóDigitus
1Optikai kábel
2LC / ST
32m
AzonosítóDK-2531-02
Garancia12+12 hó

2m 50/125 LC-ST optikai kábel Digitus DK-2531-02 ár

WEB bruttó akciós ár : 2931.-
WEB nettó ár :2 308.-

Bolti bruttó ár : 3 139.-
Bolti nettó ár : 2 472.-

2m 50/125 LC-ST optikai kábel Digitus DK-2531-02 készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

Hálózat Kábel Dugo Alj PaszivHálózatdigitus gyártó

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke

4 882.-

Raktár infó

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke részletekGembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke kosárba

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

5 070.-

Raktár infó

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő részletekLengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő kosárba

100m kültéri FTP kábel CAT5

100m kültéri FTP kábel CAT5

13 691.-

Raktár infó

100m kültéri FTP kábel CAT5 részletek100m kültéri FTP kábel CAT5 kosárba

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

32 261.-

Raktár infó

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e részletek305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e kosárba

4World 305m CAT5e lengő, lágy UTP kábel

4World 305m CAT5e lengő, lágy UTP kábel

11 075.-

Raktár infó

4World 305m CAT5e lengő, lágy UTP kábel részletek4World 305m CAT5e lengő, lágy UTP kábel kosárba