Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

Optikai LC-ST 5m 50/125 Kábel OLSTLCD09050


Optikai LC-ST  5m 50/125 Kábel OLSTLCD09050

Utolsó ismert ár: 5 297.-
(-7 % kedvezménnyel)

Optikai LC-ST  5m 50/125 Kábel OLSTLCD09050 kosárba


5m 50/125 LC-ST optikai kábel OLSTLCD09050, Azonosító: OLSTLCD09050, 1: Optikai kábel, 2: LC / ST, 3: 5m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

Optikai LC-ST 5m 50/125 Kábel OLSTLCD09050 paraméterek

Termékkód169300026
Gyártókód169300026
GyártóEgyéb
1Optikai kábel
2LC / ST
35m
AzonosítóOLSTLCD09050
Garancia12 hó

Optikai LC-ST 5m 50/125 Kábel OLSTLCD09050 ár

WEB bruttó akciós ár : 5297.-
WEB nettó ár :4 171.-

Bolti bruttó ár : 5 675.-
Bolti nettó ár : 4 469.-

Optikai LC-ST 5m 50/125 Kábel OLSTLCD09050 készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

https://www.pcnoti.hu/termek/169300026/5m-50-125-lc-st-optikai-kabel-olstlcd09050

Adathordozókkal kapcsolatos információ.
Az adatok végleges hozzáférhetetlenné tételét lehetővé tévő adattörlő alkalmazással kapcsolatos tájékoztató

Adattörlő alkalmazás