Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

2m LC-SC 50/125 OM3 Duplex optikai kábel


2m LC-SC 50/125 OM3 Duplex optikai kábel

Utolsó ismert ár: 2 912.-
(-7 % kedvezménnyel)

2m LC-SC 50/125 OM3 Duplex optikai kábel kosárba


OLSCLCDM3020, Optikai kábel, SC / LC, 2m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

2m LC-SC 50/125 OM3 Duplex optikai kábel paraméterek

Termékkód169300036
Gyártókód169300036
GyártóEgyéb
1Optikai kábel
2SC / LC
32m
AzonosítóOLSCLCDM3020
Garancia12 hó

2m LC-SC 50/125 OM3 Duplex optikai kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 2912.-
WEB nettó ár :2 293.-

Bolti bruttó ár : 3 120.-
Bolti nettó ár : 2 457.-

2m LC-SC 50/125 OM3 Duplex optikai kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

https://www.pcnoti.hu/termek/169300036/2m-lc-sc-50-125-om3-duplex-optikai-kabel