Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel


3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel

Utolsó ismert ár: 5 875.-
(-7 % kedvezménnyel)


3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel kosárba


303935, Optikai kábel, SC / LC, 3m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel paraméterek

Termékkód169310022
GyártóIntellinet
1Optikai kábel
2SC / LC
33m
Azonosító303935
Garancia12 hó

3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 5875.-
WEB nettó ár :4 626.-

Bolti bruttó ár : 6 294.-
Bolti nettó ár : 4 956.-

3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

Hálózat Kábel Dugo Alj PaszivHálózatintellinet gyártó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

13 912.-

Raktár infó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel részletek100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel kosárba

UTP CAT6 lengőkábel 100m

UTP CAT6 lengőkábel 100m

7 287.-

Raktár infó

UTP CAT6 lengőkábel 100m részletekUTP CAT6 lengőkábel 100m kosárba

100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas

100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas

15 286.-

Raktár infó

100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas részletek100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas kosárba

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

32 261.-

Raktár infó

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e részletek305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e kosárba

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke

4 882.-

Raktár infó

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke részletekGembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke kosárba