Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel


3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel

Utolsó ismert ár: 5 875.- (-7 % a bolti árból)


3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel kosárba


303935, Optikai kábel, SC / LC, 3m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel paraméterek

Termékkód169310022
GyártóIntellinet
1Optikai kábel
2SC / LC
33m
Azonosító303935
Garancia12 hó

3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 5875.-
WEB nettó ár :4 626.-

Bolti bruttó ár : 6 294.-
Bolti nettó ár : 4 956.-

3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

Hálózat Kábel Dugo Alj PaszivHálózatintellinet gyártó

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke

4 882.-

Raktár infó

Gembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke részletekGembird 100m CAT5e lengő lágy UTP kábel, szürke kosárba

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő

5 070.-

Raktár infó

Lengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő részletekLengő lágy 100m CAT5 UTP kábel az ár 100m-re értendő kosárba

100m kültéri FTP kábel CAT5

100m kültéri FTP kábel CAT5

13 691.-

Raktár infó

100m kültéri FTP kábel CAT5 részletek100m kültéri FTP kábel CAT5 kosárba

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

32 261.-

Raktár infó

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e részletek305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e kosárba

4World 305m CAT5e lengő, lágy UTP kábel

4World 305m CAT5e lengő, lágy UTP kábel

11 075.-

Raktár infó

4World 305m CAT5e lengő, lágy UTP kábel részletek4World 305m CAT5e lengő, lágy UTP kábel kosárba