Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

2m SC-LC 50/125 Duplex kábel


2m SC-LC 50/125 Duplex kábel

Utolsó ismert ár: 3 072.-
(-7 % kedvezménnyel)

2m SC-LC 50/125 Duplex kábel kosárba


OLSCLCD50020, Optikai kábel, SC / LC, 2m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

2m SC-LC 50/125 Duplex kábel paraméterek

Termékkód169310029
Gyártókód169310029
GyártóEgyéb
1Optikai kábel
2SC / LC
32m
AzonosítóOLSCLCD50020
Garancia1 hó

2m SC-LC 50/125 Duplex kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 3072.-
WEB nettó ár :2 419.-

Bolti bruttó ár : 3 292.-
Bolti nettó ár : 2 592.-

2m SC-LC 50/125 Duplex kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

https://www.pcnoti.hu/termek/169310029/2m-sc-lc-50-125-duplex-kabel