Részletes kereső

RÉSZLETES KERESŐ

Notebook - Laptop - Tablet - PC - Alkatrész - Periféria

2m SC-LC 50/125 Duplex kábel


2m SC-LC 50/125 Duplex kábel

Utolsó ismert ár: 3 098.-
(-6 % kedvezménnyel)


2m SC-LC 50/125 Duplex kábel kosárba


OLSCLCD50020, Optikai kábel, SC / LC, 2m

Készlethiány

Árról és készletről beszállítói egyeztetés szükséges.

2m SC-LC 50/125 Duplex kábel paraméterek

Termékkód169310029
1Optikai kábel
2SC / LC
32m
AzonosítóOLSCLCD50020
Garancia1 hó

2m SC-LC 50/125 Duplex kábel ár

WEB bruttó akciós ár : 3098.-
WEB nettó ár :2 440.-

Bolti bruttó ár : 3 292.-
Bolti nettó ár : 2 592.-

2m SC-LC 50/125 Duplex kábel készlet, átvétel

Budapest (csak szállítás, web ár): Készlethiány, egyeztetés szükséges.
Dunaharaszti (rendelésre, személyes átvétel): Készlethiány, egyeztetés szükséges.

Vásárláshoz kapcsolódó információk

Készlethiány. Beszállítói egyeztetés szükséges.

Minden termékünk számlás és magyarországi garanciával rendelkezik!

Webes rendelés nélkül a helyszínen bolti ár érvényes!

Hasonló termékek, kategóriák

Hálózat Kábel Dugo Alj PaszivHálózategyéb gyártó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m

13 052.-

Raktár infó

UTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m részletekUTP CAT5e AWG24 kültéri kábel, 100m kosárba

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45

3 142.-

Raktár infó

Equip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45 részletekEquip CAT6 süllyesztett fali aljzat 2xRJ45 kosárba

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel

14 888.-

Raktár infó

100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel részletek100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel kosárba

UTP CAT6 lengőkábel 100m

UTP CAT6 lengőkábel 100m

8 449.-

Raktár infó

UTP CAT6 lengőkábel 100m részletekUTP CAT6 lengőkábel 100m kosárba

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e

32 559.-

Raktár infó

305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e részletek305m flexibilis színes UTP kábel CAT5e kosárba